Northern Lighting – Scheisse Pakabinamas šviestuvas  - 1Northern Lighting – Scheisse Pakabinamas šviestuvas  - 2Northern Lighting – Scheisse Pakabinamas šviestuvas  - 3Northern Lighting – Scheisse Pakabinamas šviestuvas  - 4
KAINA
1.603,25
Viršytas galimo kiekio limitas.
1 vnt.
Prekių pristatymo terminas: 25 d. d.

Northern Lighting – Scheisse

Pakabinamas Northern Lighting šviestuvas – Scheisse. Dizainas – Hans Bleken Rud, 2008. Tai vienas didžiausių šio gamintojo šviestuvų. Lemputės formos šviestuvas sudarytas iš atskirų aliuminio lakštų, kurie imituoja lemputės sprogimą. Kiekviena atskira detalė yra laikoma metaliniu strypeliu, o detalių vidus ir išorė nudažytos balta spalva, kad šviesa būtų atspindėta ir projektuojama žemyn. Scheisse dizainas primena Pop meno kūrinį  ir sukuria akį patraukiančią, įdomią ir funkcionalią šviesą.

„Northern Lighting – Scheisse“ priklauso prekių kategorijai „Pakabinami šviestuvai“. Šis „Northernlighting“ gamintojo šviestuvas „Northern Lighting – Scheisse“ parduodamas ne tik internetu, šviestuvą taip pat galite įsigyti atvykę į mūsų šviestuvų saloną Kaune — „Lempa LT“. „Northern Lighting – Scheisse“ šviestuvo kaina: 1.603,25.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS