Kokie yra toršero privalumai?

Pastatomas šviestuvas pasižymi savo universalumu, tačiau kartu tai gali būti unikali ir interjere aiškiai išreikšta stiliaus detalė. Skandinaviško stiliaus miegamajame, prabanga dvelkiančioje svetainėje ar visai nedidelėje jaukioje verandoje – toršeras gali būti puikus sprendimas ieškant interjero detalės ir derinant tai su apšvietimo funkcija. Tiek klasikinių, tiek ir modernių toršerų asortimentas labai platus, tad juos nesunku derinti su kito tipo šviestuvais, pritaikyti prie skirtingų interjerų ir įgyvendinti funkcinius bei dizaino sprendimus.
Daugelis pastatomų šviestuvų turi patogią šviesos srauto reguliavimo sistemą. Skaitymui labiau tiktų pastatomas stalinis šviestuvas, tačiau toršeras taip pat gali būti puikiai tam pritaikytas. Tereikia tinkamai numatyti jo vietą ir parinkti reikiamą apšvietimo intensyvumą. Projektuojamos šviesos kritimo plotą ir kampą galima sureguliuoti gaubto ir stovo pagalba.
Jei turite klausimų dėl apšvietimo projektavimo ar ieškote pastatomo šviestuvo, kreipkitės į „Lempa“ komandą internetu, telefonu arba užsukite į saloną ir mes mielai Jums padėsime.

Į ką atsižvelgti renkantis toršerą?

Renkantis pastatomą šviestuvą praktiškai visada reikia atsižvelgti į tai, jog jis nebus vienintelis apšvietimo šaltinis. Todėl be abejonės jį reikės derinti ne tik prie interjero, bet ir prie kitų šviestuvų – tiek jų išdėstymo, tiek dizaino. Tai nesudėtinga užduotis apšvietimo specialistams, bet galimai nemenkas galvos skausmas tam, kuris nusprendė namų ar, pavyzdžiui, restorano, biuro, grožio salono erdves paįvairinti pastatomais šviestuvais.
Fotelis, darbo ar pietų stalas, lova, sofa – toršeras yra tinkama „pora“ šiems baldams. Tereikia kištukinio lizdo, nes pastatomų šviestuvų pajungimas yra itin paprastas.

Netradiciniai sprendimai:

Kurdami pastatomus šviestuvus dizaineriai išties nestokoja idėjų, o šviestuvų pramonėje naudojamos pažangios technologijos leidžia jas įgyvendinti. Pavyzdžiui, šviestuvas, kuris sudarytas iš dviejų cilindrų.Vienas jų atlieka šviesos šaltinio vaidmenį, o kitas – padeda patogiai ir lengvai reguliuoti projektuojamos šviesos kampą.
Tiems, kas ieško daugiau ekstravagancijos – funkcionalių, ironiškų ir lengvų šviestuvų kolekcija, kur magiška šviesa apgaubia pamirštus sodo įrankius. Taip šie tarsi pradeda naują nuotykį netikėčiausiose vietose. Kviečiame į „Lempa“ saloną išsirinkti savąjį. Jei turite klausimų apie apšvietimo projektavimą, kreipkitės internetu ar telefonu.