Šviestuvas Grok – Invisible Sieninis šviestuvas  - 1Šviestuvas Grok – Invisible Sieninis šviestuvas  - 2Šviestuvas Grok – Invisible Sieninis šviestuvas  - 3
KAINA
475,53
Viršytas galimo kiekio limitas.
1 vnt.
Prekių pristatymo terminas: 25 d. d.

Šviestuvas Grok – Invisible

Sieninis Grok šviestuvas Invisible. Šiame šviestuvo dizaine pagrindinis veikėjas yra šviesa, todėl materialioji šviestuvo pusė sukurta taip, kad būtų kuo mažiau matoma. Tam pasitelkta formų geometrija, lengvumas ir harmonija. Šiame subtiliame dizaine išreiškiamas akivaizdus paprastumas, bet kartu tai tampa ir ikonišku kūriniu. Pats šviestuvas yra universaliai pritaikomas daugelyje erdvių, nes jo pozicija gali būti reguliuojama. Taip pat galimas tiesioginis pajungimas į sienoje esančią elektros instaliaciją arba pajungimas su kištuku.

„Šviestuvas Grok – Invisible“ priklauso prekių kategorijai „Sieniniai šviestuvai“. Šis „Grok “ gamintojo šviestuvas „Šviestuvas Grok – Invisible“ parduodamas ne tik internetu, šviestuvą taip pat galite užsisakyti atvykę į mūsų šviestuvų saloną Kaune — „Lempa LT“. „Šviestuvas Grok – Invisible“ šviestuvo kaina: 475,53.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS