ARTURO ALVAREZ NERIBOTOS EKSTERJERO APŠVIETIMO GALIMYBĖS

Lauko apšvietimas aktualus ne tik vasaros sezonu. Pastaraisiais mėnesiais eskterjeras tapo sąjungininku leisti laiką su savo artimaisiais. Žiemą, kai dienos yra trumpesnės ir tamsesnės, eksterjero apšvietimas praplečia vidaus erdves. Būtent dėl šios priežasties Arturo Alvarez inicijavo lauko šviestuvų kolekciją.

Lauko sąlygų apšvietimui buvo patobulinti pakabinami šviestuvai: Gea, Virginia bei Tempo. Šviestuvų medžiagų ir pagaminimo ypatybės yra pritaikytos eksterjerui: neopreno laidas, vandeniui atsparus laikiklis, nerūdijančio plieno vidinis korpusas, antikorozinis padengimas bei rankų darbo šviestuvų gaubtai su gamintojo dažytu nerūdijančio plieno tinkleliu. Vienas pagrindinių požymių, sufleruojantis šviestuvų tinkamumą lauko erdvėms – šviestuvų atsparumo klasė atitinka IP64.

Šviestuvų organiškos formos nepriekaištingai integruojasi į supančią gamtą. Lauko šviestuvų kolekcija idealiai tinka apšviesti sodus arba terasas, kur augmenija yra protagonistas. Eksterjero apšvietimo galimybės yra begalinės.

Daugiau informacijos

#lempalt
INSTAGRAM

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS