Šviestuvai su ventiliatoriumi

PREKIŲ FILTRAS

Šviestuvai su ventiliatoriumi yra daugiafunkcinis sprendimas, kuris gali tapti ir stilinga interjero detale. Dažniausiai tokio tipo pakabinami lubų šviestuvai pritaikomi tokiose erdvėse, kuriose reikalingas papildomas oro maišymas ir taupoma vietos įprastiems pastatomiems ventiliatoriams. Tokie pakabinami ventiliatoriniai šviestuvai tinka baruose, kavinėse ar panašaus tipo viešosiose erdvėse. Taip pat – svetainėse. Jie gali būti priderinami prie pasirinktos erdvės interjero ir kitų tipų šviestuvų, nes dažniausiai šviestuvai su ventiliatoriumi įrengiami kaip tam tikras dekoratyvinis apšvietimas. Tuomet pilnam patalpų apšvietimui reikia papildomų šviesos šaltinių, pavyzdžiui, sieninių ar pastatomų šviestuvų.
Šviestuvai su ventiliatoriumi yra lengvai valdomi, jų šviesos šaltinis gali būti statinis arba su reguliavimo funkcija, kuomet šviesa nukreipiama norima kryptimi. Ventiliatoriaus mechanizmas gali turėti keletą veikimo rėžimų. Tai praktiškas pasirinkimas, o deramai jį pritaikius interjere – ir stilinga namų ar viešos erdvės interjero detalė.

Kur gali būti pritaikomas šviestuvas su ventiliatoriumi?

Erdviuose biuruose, baruose ar lofto tipo gyvenamose patalpose šviestuvai su ventiliatoriumi gali būti pritaikomi praktiškai, o be estetinio išskirtinumo jie taip pat pasižymi ir funkcionalumu. Toks šviestuvas ventiliatorius yra tikrai geras sprendimas karštą vasaros dieną, nes palubėje įrengtas ventiliatorius gerai maišo orą. Taip pat toks šviestuvas gali pasitarnauti kaip stiliaus detalė, nes dažniausiai yra gan masyvus ir atkreipia dėmesį. Jie tvirtinami prie lubų, o šio tipo šviestuvų pajungimas ir montavimas nėra sudėtingas. Tik reikia atkreipti dėmesį, jog ventiliatorius privalo būti pakankamai aukštai, kad nekeltų grėsmės aplinkai.

Jei ieškote apšvietimo sprendimų, turite klausimų dėl kainos, techninių šviestuvo savybių ar įrengimo, mielai kreipkitės į mūsų apšvietimo profesionalų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS