Sienų apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Sienų apšvietimas yra skirtas kambario erdvėms ar pastato fasadui tamsiuoju paros metu suteikti ypatingą jaukumo jausmą, išryškinti stiliaus detales ar unikalius architektūrinius sprendimus. Sienų apšvietimo dizainas susijęs su puošyba, o vidaus erdvėse gali pasitarnauti kaip papildomas šviesos šaltinis, pavyzdžiui, miegamajame kambaryje, svetainėje, koridoriuje. Apšvietimas sienose gali būti projektuojamas ir derinamas kartu su laiptų, lubų, grindų apšvietimu. LED sienų apšvietimas įrengiamas baldų kraštuose, specialiai suformuotose nišose, lengvai derinamas su kito tipo šviestuvais.
Norėdami sukurti ypatingą aplinką savo namuose ar biure, ieškodami netikėtų interjero sprendimų restorane, kavinėje ar kitoje viešoje erdvėje, galite tam panaudoti būtent sienų apšvietimą. Tiek LED panelių ar juostų, tiek akcentinių šviestuvų pagalba galima suformuoti sienų apšvietimą taip, jog tamsiuoju paros metu patalpa įgaus naujų formų, atspalvių, bus išryškintas sienų dekoras ar itin subtilios jų detalės. Sienų apšvietimo sistemas galima sujungti su išmaniųjų namų sistema, valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu, keisti jo intensyvumą, spalvą.
Sienų apšvietimui lauke dažniausiai naudojami prie sienos tvirtinami šviestuvai. Jie derinami prie eksterjero ir gali būti klasikiniai, modernūs. Lauko šviestuvai gali būti įrengti ir kiek atokiau nuo pastato. Tokie prožektoriaus tipo kryptiniai šviestuvai gali būti naudojami itin dideliems fasado plotams apšviesti. Visų tipų šviestuvų šviesos srautas gali būti įvairaus šiltumo, galima rinktis spalvotą apšvietimą. Lauko sienų apšvietimas taip pat gali būti formuojamas LED juostų pagalba. Gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastatų lauko sienų apšvietimo sprendimai tamsiuoju paros metu suteikia aplinkai jaukumo, saugumo jausmą, padeda išryškinti unikalias eksterjero detales.
Jei norite savo namuose, biure, restorane ar kitoje erdvėje sukurti ypatingą aplinką, projektuojate išskirtinį sienų apšvietimą, mūsų profesionalų komanda mielai pasirūpins apšvietimo sprendimais. Kreipkitės internetu žemiau nurodytais kontaktais arba užsukite į mūsų saloną Kauno senamiestyje.

Sienų apšvietimo idėjos namams ir viešoms erdvėms

Sienų apšvietimo įrengimas reikalauja techninių žinių, o svarbiausia tinkamai suprojektuoti apšvietimą, iš anksto numatyti šviesos šaltinių išdėstymą, maitinimo blokų įrengimą, elektros instaliacijos išvedžiojimą. Reikia atsižvelgti į tai, kad, pavyzdžiui, įmontuojamiems sienų šviestuvams ar LED juostoms bus reikalingos ertmės, kurias reikia įrengti pagal technines sienų savybes. Sienų apšvietimo specifika dažniausiai priklauso nuo to, kokio efekto tikisi užsakovas ir kokia numatoma apšvietimo funkcija. Jei siekiama pabrėžti tam tikras sienų puošybos detales, tiek kambario viduje,tiek pastato išorėje galima panaudoti akcentinius šviestuvus. Jei, pavyzdžiui, sienų apšvietimas svetainėje bus labiau dekoratyvinio pobūdžio, pabrėžiantis sienos kontūrus, tuomet geriau tiks LED juostos. Sienų ir lubų apšvietimas virtuvėje taip pat dažniausiai yra susijęs su interjero puošyba, nes sienoms apšviesti skirti šviestuvai dažniausiai atlieka tik papildomo apšvietimo funkciją. Virtuvės sienų apšvietimas ir svetainės sienų apšvietimas gali būti projektuojamas kaip bendra apšvietimo sistema ir organiškai sujungti šias namų erdves arba atvirkščiai – apšvietimo pagalba galima jas atskirti.
Sienų apšvietimo svetainėje pagalba sukuriamas ypatingas erdvės, puošnumo efektas. Sienų apšvietimas miegamajame kartu su, pavyzdžiui, toršerais ar gali būti apšvietimo sprendimas, kuris skleidžia jaukumo, ramybės jausmui užtikrinti reikalingą šviesos srautą. Sienų apšvietimas interjere ar eksterjere atlieka puošybos elemento funkcija. Norėdami sukurti ypatingą aplinką šio apšvietimo įrengimą patikėkite profesionalams. Mūsų komanda nuolat bendradarbiauja su interjero dizaineriais, rangovais, vykdome projektus visoje Lietuvoje, tad mielai Jums padėsime įgyvendinti vidaus ar lauko sienų apšvietimo idėjas.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS