Lubų apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Lubų apšvietimas yra naudojamas tuomet, kai šviestuvų ar apšvietimo instaliacijų pagalba norima išryškinti namų ar kitų išskirtinius erdvių architektūrinius sprendimus, lubų puošybą. Namuose galima apšviesti visas norimas erdves – nesvarbu, ar tai virtuvės lubos, valgomojo, svetainės, prieškambario lubos. Dažniausiai apšviečiamos kelių lygių lubos, o lubų pakopos, puošybos elementai apšviečiami LED juostų arba specialių akcentinių prožektoriaus tipo šviestuvų pagalba.
Apšvietimas lubose taip pat gali tapti svarbiu patalpos akcentu, pavyzdžiui, didelės LED panelės arba prie pat lubų tvirtinami sietyno tipo šviestuvai gali sukurti stilingą vaizdą, o lubos tuomet taps kambario ar kitos erdvės puošmena. Įvairios LED konstrukcijos leidžia apšviesti įtempiamas lubas arba specialius modulius, ant kurių gali būti patiekiami norimi vaizdai, pavyzdžiui, sukuriamas dangaus, žvaigždynų efektas. Lubų apšvietimo dizainas derinamas prie interjero, o taip pat pritaikomi šviestuvai – parenkamas jų tipas ir stilius., apskaičiuojami šviesos srauto parametrai.
Jei norite savo namuose, biure, restorane ar kitoje erdvėje sukurti ypatingą aplinką, projektuojate išskirtines lubas, mūsų profesionalų komanda mielai pasirūpins apšvietimo sprendimais. Kreipkitės internetu žemiau nurodytais kontaktais arba užsukite į mūsų saloną Kauno senamiestyje.

Lubų apšvietimo idėjos namams ir viešoms erdvėms

Kad lubų apšvietimas interjere taptų išties skoningu ir stilingu akcentu, dera jo projektavimą patikėti interjero dizaineriams ir apšvietimo specialistams. Mes nuolat bendradarbiaujame su su dizaineriais, lubų montavimo profesionalais, prisidedame prie projektų vykdymo visoje Lietuvoje. Lubų apšvietimo įrengimas dažniausiai projektuojamas kartu su bendro namų ar konkretaus kambario projektavimu. Tai privalu daryti dėl to, jog lubų apšvietimas yra ne tik šviestuvų parinkimas, tačiau ir kruopštūs skaičiavimai, elektros instaliacijos suplanavimas, jungiklių vietos parinkimas ir pan. Pastaruoju metu bene populiariausias yra lubų apšvietimas LED juosta. Reikia nepamiršti to, jog LED juostos geriausiai tinka kaip papildomas šviesos šaltinis. Jei aplinkoje dominuoja klasikiniai, „Art deco“, modernūs ar suderinti įvairų tipų šviestuvai, prie jų puikiai galima priderinti ir LED apšvietimą. Tokio tipo apšvietimą galima valdyti nuotoliniu būdu, keisti jo ryškumą, parinkti norimas spalvas.
Lubų apšvietimo montavimas reikalauja nemažai techninių žinių, tačiau svarbiausia tinkamai suprojektuoti apšvietimą, iš anksto numatyti šviestuvų išdėstymą, maitinimo blokų įrengimą, elektros instaliacijos išvedžiojimą. Reikia atsižvelgti į tai, kad, pavyzdžiui, įleidžiamiems lubiniams šviestuvams ar LED juostoms bus reikalingos ertmės, kurias reikia įrengti pagal technines lubų savybes. Lubų apšvietimo sprendimai dažniausiai priklauso nuo to, kokio efekto tikisi užsakovas. Jei norima išryškinti tam tikras lubų puošybos detales, galima panaudoti akcentinius šviestuvus. Jei, pavyzdžiui, lubų apšvietimas svetainėje bus labiau dekoratyvinio pobūdžio, pabrėžiantis lubų formas, jų išdėstymą pakopomis, tuomet geriau tiks LED juostos. Lubų apšvietimas virtuvėje taip pat dažniausiai yra susijęs su interjero puošyba, nes luboms apšviesti skirti šviestuvai dažniausiai atlieka tik papildomo apšvietimo funkciją. Virtuvės lubų apšvietimas ir svetainės lubų apšvietimas gali būti derinamas tarpusavyje, jei šios erdvės namuose yra sujungtos. Taip sukuriamas ypatingas erdvės, puošnumo efektas. Lubų apšvietimas miegamajame kartu su, pavyzdžiui, sieniniais ar pastatomais šviestuvais gali būti tas sprendimas, kuris užtikrina šviesos poreikį, reikalingą jaukumo, ramybės jausmui užtikrinti. Todėl poilsio erdvės apšvietimui nebereikia aiškiai išreikštų šviesos šaltinių. Taip sutaupoma vietos ir sukuriama ypatinga aplinka.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS