Koridoriaus apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Koridoriaus apšvietimas yra projektuojamas atsižvelgiant į erdvės plotą, vyraujantį interjerą, pageidaujamas apšvietimo funkcijas. Koridoriaus apšvietimo idėjos ir jų įgyvendinimas dažniausiai susijęs su tuo, kiek ir kokių veiksmų atliekama šioje namų ar viešoje erdvėje. Koridorius gali būti tiesiog ta patalpa, kuri jungia to paties aukšto kitas namų, biuro ar, pavyzdžiui, viešbučio erdves. Dažniausiai koridoriai būna ilgi ir siauri, tačiau, pavyzdžiui, kiek platesniuose koridoriuose gali būti pakabinami veidrodžiai, įrengiamos spintelės daiktams ar pan. Taigi visi šie aspektai lemia, kokio tipo apšvietimą geriausia rinktis, kad būtų maksimaliai išpildyti funkciniai poreikiai, bet taip pat būtų atsižvelgiama į tvaraus vartojimo principus. Koridoriaus apšvietimo idėjos sietinos su jaukumo pojūčio sukūrimu, stiliumi, energijos taupymu bei ribota erdve.
Koridoriams apšviesti populiariausi įleidžiami arba prie lubų tvirtinami LED šviestuvai. Įvairūs sieniniai šviestuvai, LED juostos arba net, pavyzdžiui, į grindis montuojami šviestuvai. Ilgo koridoriaus apšvietimas projektuojamas taip, kad šviesos šaltiniai būtų išdėstomi lygiais atstumais ir neliktų neapšviestų zonų. Tačiau galimas ir atvirkščias sprendimas, kuomet siekiama tam tikro paslaptingumo ir šviesos srautas formuojamas tam tikrose zonose paliekant ir menkai apšviesto ploto. Siauro koridoriaus apšvietimas įrengiamas naudojant lubinius šviestuvus, nes kito tipo šviestuvų įrengimo galimybes riboja erdvės stoka. Buto koridoriaus apšvietimas ar panašios erdvės privačiuose namuose taip pat dažniausiai apšviečiamos išdėstant lubinius šviestuvus taip, kad šie užtikrintų jaukumo jausmą, padėtų tinkamai orientuotis erdvėje.
Projektuojant koridoriaus apšvietimą reikia atsižvelgti ir į tai, kaip dažnai bus įjungiama ir išjungiama šviesa. Biuruose, ar kitose viešose vietose stengiamasi taupyti elektros sąnaudas, tad apšvietimas koridoriuose gali būti reguliuojamas judesio daviklių pagalba. Vis labiau populiarėja LED juostos, kurios padeda išpildyti koridoriaus apšvietimo idėjas, sutaupyti elektros energijos. Svarbu atsižvelgti į tai, jog šio tipo apšvietimui būtina tinkamai įrengti maitinimo šaltinius tam, kad apšvietimas būtų vienodo ryškumo visose atkarpose. Ypač tai aktualu, kai norima apšviesti ilgus koridorius. Taigi, jei ieškote profesionalių apšvietimo sprendimų, kreipkitės į mūsų specialistų komandą ir mes mielai suprojektuosime koridoriaus ar kitos erdvės apšvietimą, patarsime, kokio tipo šviestuvus rinktis, pateiksime išsamią informaciją apie jų technines savybes.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS