Šviestuvų salonas Kaune „LEMPA LT“

PREKIŲ FILTRAS

Šviestuvų salonas Kaune „LEMPA.LT“ yra įsikūręs Kauno senamiestyje. Palangos ir Kurpių gatvių sankryžoje kviečiame užsukti į erdvų ir nuostabiai apšviestą mūsų saloną – apžiūrėti nuolat atnaujinamą šviestuvų ekspoziciją, pasikonsultuoti dėl apšvietimo įrengimo Jūsų namuose ar darbo erdvėje, mielai pabendrauti. Mūsų komandos specialistai yra pasiruošę padėti Jums išsirinkti tinkamiausius šviestuvus, patarti apšvietimo sistemų įrengimo klausimais.
Mūsų šviestuvų salonas yra ta vieta, kur itin patogu apžiūrėti, kaip realiame interjere atrodo naujausias apšvietimo tendencijas atspindintys šviestuvai. Bendradarbiaujame su garsiausiais šviestuvų gamintojais iš viso pasaulio, nuolat sekame šios srities naujienas, tad Jums galime pasiūlyti ir pademonstruoti išties naujausias tendencijas atitinkančius šviestuvus ar apšvietimo sistemas. Galime pasiūlyti šviestuvų įvairiems interjerams – nuo futurizmu dvelkiančios modernybės iki puošnių klasikinių „Art Deco“ stiliaus šviestuvų ar prabangių sietynų. Šviestuvai Kaune eksponuojami nuolat atnaujinant ekspoziciją todėl gyvai galima išvysti įvairių tipų ir stilių šviestuvų mūsų salone Kauno senamiestyje ir žinoma virtualiame kataloge.
Jei dirbate interjero dizaino srityje, mielai kviečiame bendradarbiauti su mūsų apšvietimo specialistais. Nuolat vykdome projektus visoje Lietuvoje, tad siūlome susitikti ir aptarti galimo bendradarbiavimo klausimus. Esame įsikūrę Kauno senamiestyje vos minutė kelio nuo pagrindinės senamiesčio – Vilniaus gatvės. Mūsų šviestuvų saloną Kaune patogu pasiekti tiek nuosavu automobiliu, tiek ir viešuoju transportu. Mokamoje stovėjimo aikštelėje, kurią galite pasiekti tiek iš Birštono gatvės, tiek iš Karaliaus Mindaugo prospekto, važiuodami Palangos ir Kurpių gatvėmis, rasite vietos savo automobiliui. Jei iš anksto susitarsite dėl susitikimo, mes pasirūpinsime stovėjimo vieta ir telefonu ar kitu Jums patogiu būdu paaiškinsime, kaip į ją atvykti.
Taigi „LEMPA.LT“ salone ir interneto parduotuvėje rasite nuolat kintančią pripažintų pasaulio gamintojų šviestuvų ekspozicija. Kiekvienam savo klientui mes pateikiame išsamią informaciją apie naujausias apšvietimo tendencijas, konsultuojame apie švietimų technines savybes, išmaniąsias apšvietimo technologijas. Tiek šviestuvų salone Kaune, tiek ir virtualioje parduotuvėje kiekvienam iš Jūsų garantuojame išskirtinį dėmesį. Taip pat – dizaino konsultacijas, galimybes užsisakyti šviestuvus, kuriuos geriausi meistrai pagamins pagal individualų Jūsų užsakymą, individualius išskirtinius kainų pasiūlymus.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS