Vonios apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Vonios kambario apšvietimas projektuojamas taip, kad padėtų sukurti ramią atmosferą, tačiau kartu ir būtų pakankamai ryškus. Šviestuvai voniai parenkami taip, kad jie būtų maksimaliai atsparūs aplinkos poveikiui, nebijotų drėgmės, temperatūros svyravimo. LED technologija įgalina sukurti paties įvairiausio stiliaus ir formų šviestuvus, kuriuos galima panaudoti vonios apšvietimui. Pastaruoju metu vonios apšvietimo idėjos dažniausiai įgyvendinamos panaudojant sieninius arba lubinius šviestuvus. Mažos vonios apšvietimas projektuojamas taupant kambario erdvę, tad tam puikiai tinka įmontuojami šviestuvai, LED panelės. Erdvios vonios apšvietimas gali būti įvairesnis, pavyzdžiui, pastatomų šviestuvų pagalba galima atskirti kambario zonas, šviestuvai erdvioje vonioje gali tapti svarbiais interjero akcentais.
Vonios kambaryje dažnai derinami kelių tipų šviestuvai ir vyrauja apšvietimas, kurio šviesos srautas yra minkštas, suteikiantis jaukumo, atsipalaidavimo jausmą. Svarbu tinkamai suprojektuoti vonios kambario apšvietimą, pasirūpinti ne tik šviestuvų išdėstymu, bet ir jų maitinimo šaltiniais, jungikliais, izoliuotais kištukiniais lizdais. Bendradarbiaudami su interjero dizaineriais ir rangovais vonios apšvietimą įrengiame taip, kad jis atitiktų visas norimas funkcijas ir kartu sukurtų jaukią aplinką, apšviestų tam tikras detales, skirtingas zonas, kurias norima išryškinti vonios interjere.
Kreipkitės į mūsų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu ir mes mielai Jums patarsime, pakonsultuosime dėl kainos, padėsime išsirinkti tinkamiausius vonios kambario šviestuvus, suprojektuosime jų išdėstymą.

Skirtingų vonios kambario zonų apšvietimo idėjos

Šviestuvų pasirinkimą, išdėstymą ir bendrą apšvietimo projektą dažniausiai nulemia vonios kambario plotas. Taip pat – vyraujantis stilius, interjere naudojamos medžiagos. Tiek mažose voniose, tiek ir itin erdviuose vonios kambariuose išskiriamos tam tikros zonos, kurioms gali būti parenkamas skirtingas apšvietimas. Svarbu pasirūpinti, kad šviestuvų tipai derėtų tarpusavyje, nepriekaištingai atrodytų vonios interjere.
Labai dažnai vonioje įrengiami užglaistomi lubiniai šviestuvai, kurie montuojami į gipsines lubas. Taip pat – LED panelės. Vonios lubų apšvietimas gali būti formuojamas LED juostų pagalba. Jeigu formuojamos kelių pakopų lubos, tuomet naudojant LED juostas galima paryškinti jų kontūrus, sukurti tam tikrą paslėptą apšvietimą. Svarbu pasirūpinti tuo, jog deramai būtų įrenti ir izoliuoti maitinimo šaltiniai, LED juostos skleistų tolygų apšvietimą ir būtų sumontuotos taip, kad jų šviesos elementai neperkaistų. Dar viena svarbus aspektas, planuojant vonios apšvietimą, yra vonios veidrodžio apšvietimas. Šis interjero elementas neatsiejamas nuo vonios kambario ir projektuojant apšvietimą reikia pasistengti, kad šviesa būtų kuo natūralesnė, krentantis šviesos srautas nesukurtų nepageidaujamų atspindžių ir nekristų šešėliai. Veidrodžio apšvietimas dažniausiai įrengiamas panaudojant sieninius šviestuvus. Jei yra galimybė, patartina sieninius šviestuvus montuoti ne virš veidrodžio o jo šonuose. Tam puikiai tinka BRA tipo šviestuvai, taip pat gali būti naudojamos LED juostos. Šio tipo apšvietimas dažnai naudojamas apšviesti ne tik veidrodžiui, bet ir spintelei, darbastaliui šalia praustuvo ar kitiems vertikaliems bei horizontaliems vonios kambario elementams. Taip sukuriamas jaukumo įspūdis, o šviesos srautas neakina, išvengiama nepageidaujamų atspindžių.
LED apšvietimas vonios kambaryje yra vienas populiariausių sprendimų, tačiau, jei vonios kambarys yra erdvus, apšvietimą galima formuoti derinant kelių rūšių šviestuvus. Apšvietimas derinamas prie interjero, tad vonioje galima sumontuoti tiek modernų akcentinį apšvietimą, įrengiant lubinius prožektoriaus tipo šviestuvus ant bėgelių, tiek ir, pavyzdžiui, modernų sietyną, kuris taps svarbiu vonios kambario akcentu. Erdvių atskyrimui galima panaudoti pastatomus šviestuvus. Mūsų kataloge rasite toršerų, kurie primena tikrus meno kūrinius ir gali tapti žavia vonios kambario puošmena bei pasitarnauti tiek kaip pagrindinis, tiek kaip papildomas šviesos šaltinis.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS