Prabangūs šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Prabangūs šviestuvai gali būti įvairių stilių ir tipų: klasikiniai sietynai, modernūs, išsiskiriantys griežtomis minimalistinėmis formomis arba itin puošnūs „Art Deco“ stiliaus. Prabangus šviestuvas gali tapti itin svarbiu interjero ar eksterjero akcentu. Prabangūs šviestuvai puošia namų valgomuosius, svetaines. Tai gali būti unikalus ir išskirtinis restorano ar viešbučio akcentas, traukiantis svečių dėmesį bei skleidžiantis ypatingą jaukią šviesą.
Mūsų šviestuvų kataloge galite rasti skirtingų stilių ir tipų prabangių šviestuvų, kurie išsiskiria unikaliais dizaino sprendimais, aukščiausios kokybės medžiagomis ir techniniais parametrais, kurie užtikrina nepriekaištingą apšvietimą ir kartu leidžia palaikyti tvaraus vartojimo principus, taupyti elektros energiją. Mes mielai bendradarbiaujame su interjero dizaineriais, kurie ieško prabangių šviestuvų savo kuriamiems interjerams. Kreipkitės į mūsų apšvietimo specialistus ir mes padėsime suprojektuoti apšvietimą, pasiūlysime individualius sprendimus Jūsų namams ar kitoms erdvėms, kuriose planuojate įrengti išskirtinį apšvietimą ir jas papuošti prabangiais šviestuvais.
Kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu. Kviečiame užsukti į mūsų saloną Kauno senamiestyje.

Kokie gali būti prabangūs šviestuvai?

Prabangūs šviestuvai gali būti pakabinami, pavyzdžiui, krištolo pakabinami šviestuvai, sietynai. Taip pat – toršerai, BRA tipo šviestuvai. Nors dažniausiai prabanga tviska klasikiniai arba „Art Deco“ stiliaus šviestuvai, kurie tinka papuošti išskirtinius interjerus, tačiau mūsų atstovaujami šviestuvų kūrėjai siūlo ir modernių šviestuvų, kuriuos galima pavadinti modernia klasika. Tokie šviestuvai puikiai tinka ir moderniuose interjeruose.
Jei interjere nusprendžiama pakabinti prabangų sietyną, jis tampa pagrindiniu šviesos šaltiniu ir puikiai apšviečia net ir dideles patalpas. Todėl nereikia rūpintis papildomais šviesos šaltiniais. Jei tokių sprendimų prireikia, tuomet galima rinktis kelių tipų prabangius šviestuvus, pavyzdžiui, derinti pakabinamus šviestuvus su toršerais. Pastarųjų pagalba galima ne tik paįvairinti interjerą ar išspręsti papildomo šviesos šaltinio poreikio klausimus, bet ir atskirti namų erdves. Tinkamai parinkti šviestuvai namų erdvėms suteikia puošnumo, jaukumo jausmą.
Prabangūs šviestuvai gali būti gaminami ir pagal individualius užsakymus. Tam naudojamas rankomis šlifuotas krištolas, įvairaus metalo, aukštos kokybės plastiko detalės. Bendradarbiaudami su interjero dizaineriais mūsų komandos apšvietimo specialistai gali sukurti unikalų apšvietimą ir prabangių šviestuvų pagalba erdvei suteikti išskirtinio žavesio, puikiai derančio su funkcionalumu.

Kokios yra prabangių šviestuvų tendencijos?

Prabangūs šviestuvai dažniausiai derinami prie atkuriamų ar iš naujo įrengiamų klasikinių interjerų. Pakabinami, pastatomi ar sieniniai prabangūs šviestuvai su paauksuotais gaubtais, puošniomis metalo detalėmis, krištolu, fontano tipo stiklo gijomis ar kitais „Art Deco“ stiliaus elementais gali būti pagrindinis šviesos šaltinis kambaryje, tačiau taip pat gali atlikti tiek apšvietimo, tiek puošybos funkciją. Pavyzdžiui, prabangūs sieniniai šviestuvai subtiliai suderinti su ant sienų pakabintais meno kūriniais gali sukurti išties ypatingą jaukumo ir prabangos jausmą. Toršerų pagalba galima atskirti valgomojo arba svetainės erdves, jie gali puošti restorano ar viešbučio zonas. Todėl kalbant apie prabangių šviestuvų tendencijas galima pripažinti tai, jog klasikiniai šviestuvai išlieka aktualūs klasikiniams interjerams. Šiuolaikiniai sietynai su modernizmo elementais puikiai dera prie modernaus interjero. Tačiau pati populiariausia yra moderni klasika, kuomet išlaikoma klasikiniam šviestuvui būdinga forma, puošybos elementai, tačiau pritaikomi ir subtilūs akcentai, kurie leidžia šviestuvą priderinti prie įvairesnio interjero.
Taigi prabangūs šviestuvai gali būti pavadinti kiek pretenzingais, tačiau savo funkcija ir estetika jie be jokių abejonių nusipelno išskirtinio dėmesio ir vietos interjere. Eksterjere taip pat gali būti pritaikomi prabangūs lauko šviestuvai, kurie sodo erdvėms, stilingoms lauko terasoms ar parkams suteikia išskirtinio žavesio, jaukumo. Projektuodami interjerą, kuriame planuojate pritaikyti prabangius šviestuvus, būtinai pasitarkite su mūsų komandos apšvietimo specialistais. Mes mielai pakonsultuosime dėl šviestuvų techninių parametrų, medžiagų, kainos. Kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS