Fasado šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Fasado apšvietimas yra viena iš dabartinių tendencijų, vis dažniau pastebimų apšvietimo projektavimo srityje. Fasado apšvietimui iš lauko dažniausiai naudojami prie sienos tvirtinami šviestuvai. Jie gali būti klasikiniai, modernūs arba apšvietimas gali būti formuojamas LED juostų pagalba. Gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastatų apšvietimas iš lauko tamsiuoju paros metu suteikia aplinkai jaukumo, saugumo jausmą, padeda išryškinti unikalias eksterjero detales.
Fasado šviestuvai pasižymi atsparumu aplinkos poveikiu, projektuojant apšvietimą galima rinktis ne tik šiltus ar šaltus atspalvius, bet ir skirtingas spalvas. Pastarosios gali keistis, o visa fasado apšvietimo sistema gali būti valdoma išmaniųjų namų sistemos pagalba arba nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, išmaniojo telefono pagalba.
Visas fasadų apšvietimo tendencijas, technines galimybes, tokio tipo projektų kainas ir kitus svarbius klausimus kviečiame aptarti su mūsų komandos specialistais. Kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Kokie šviestuvai tinkamiausi fasado apšvietimui?

Fasado apšvietimui puikiai tinka lauko sieniniai šviestuvai. Tokio tipo šviestuvus galima naudoti tiek prie privačių namų, tiek prie lauko terasų, pirčių, kitos paskirties pastatų. Įvairūs sieniniai lauko šviestuvai padeda apšviesti ir viešos paskirties pastatus, kurių fasadai būna patys įvairiausi – nuo puošniai dekoruotų paviršių iki minimalistinių metalinių ar skardinių plokštumų.
Fasado apšvietimui galima naudoti ir akcentinius prožektorius, kurie įrengiami arba tiesiog pastatomi ant žemės. Tokio tipo apšvietimas naudojamas norint apšviesti itin didelius pastatus, pavyzdžiui, bažnyčias, pilis.
Įvairaus dizaino lauko sieniniai šviestuvai skiriasi savo dydžiu, jų gaubtai gali būti įvairių formų, taip pat skiriasi apšvietimo laukas. Todėl renkantis šviestuvą fasadui reikia atsižvelgti į gyvenamojo namo ar kitos paskirties statinio eksterjerą, įvertinti ne tik šviestuvų tvirtinimo galimybes, bet ir estetinį vaizdą, paisyti visų paveldosaugos reikalavimų ir pan.
Jei planuojate įsirengti fasado apšvietimą ir turite klausimų apie techninius parametrus, šviestuvų savybes ir ieškote aukščiausios kokybės standartus atitinkančių šviestuvų, mielai kreipkitės į mūsų komandą ir mes Jums padėsime.

Kaip išsirinkti fasado šviestuvus?

Renkantis fasado šviestuvą reikia atkreipti dėmesį į pastato eksterjerą, įvertinti visus jo techninius parametrus, taip pat vyraujantį stilių. Nuo to priklauso ne tik apšvietimo tipas, bet ir, pavyzdžiui, šviestuvų dydis ar skaičius. Šviestuvų dizainas pritaikomas prie vyraujančio architektūros stiliaus, o apšvietimas įrengiamas laikantis visų saugumo ir galimų paveldosaugos reikalavimų.
Taip pat labai svarbu įvertinti galimą aplinkos poveikį. Mūsų kataloge siūlomi lauko šviestuvai pasižymi aukštu atsparumu aplinkos veiksniams, tačiau norint, kad šviestuvas tarnautų kuo ilgiau, patartina iš anksto įvertinti aplinkos sąlygas, kuruose bus sumontuotas apšvietimas. LED technologija ne tik atspari aplinkos poveikiui, bet ir padeda net keliolika kartų sutaupyti elektros energijos. Todėl, plėtodami tvaraus vartojimo idėjas ir atsižvelgdami į techninius šviestuvų parametrus, mes rekomenduojame rinktis LED fasado apšvietimą.
Jei turite klausimų, dėl lauko šviestuvų ar fasado apšvietimo projektavimo, kreipkitės į mūsų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS