Lauko apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Lauko apšvietimas yra viena iš aktualijų, kurios vis dažniau minimos projektuojant gyvenamųjų namų ar kito tipo pastatų eksterjerą, įrenginėjant lauko terasas, planuojant sodus, parkus, projektuojant smulkiąją archi tektūrą tiek privačiose, tiek ir viešose erdvėse. Tamsiuoju paros metu lauko apšvietimas ne tik sukuria jaukumo, saugumo jausmą, bet ir padeda išryškinti eksterjero detales. Prie vartų ar garažo lauko šviestuvų pagalba galima pažymėti įėjimą, įvažiavimą. Šviestuvai įrengiami prie įėjimų į privačius namus, prie daugiabučių laiptinių. Miesto erdvėse vis dažniau galima pastebėti LED šviestuvais apšviestų pastatų fasadų.
Pakabinami, tvirtinami prie lubų, sieniniai, pastatomi, įmontuojami lauko šviestuvai pasižymi atsparumu aplinkos poveikiui, atitinka visas tvaraus vartojimo idėjas yra saugūs ir funkcionalūs. Todėl, jei norite įsirengti apšvietimą lauko erdvėse, kreipkitės į mūsų specialistų komandą ir mes mielai Jums patarsime, kokio tipo šviestuvus rinktis, padėsime suprojektuoti ir įrengti apšvietimą ir pasirūpinsime, kad jis Jums ilgai tarnautų.

Lauko apšvietimo projektavimas

Kiemo apšvietimas, pastatų fasadų, takų, vartų ar kitos smulkiosios architektūros apšvietimas projektuojamas atsižvelgiant į kliento poreikius, galimus aplinkos veiksnius, bendrus aplinkos bei saugumo reikalavimus. Atlikus išsamius matavimus, suprojektavus tinkamą elektros instaliaciją – tai yra pasirūpinus visa infrastruktūra, parenkami tinkamiausi šviestuvai. Mūsų kataloge siūlome rinktis iš gausybės variantų. Visi šviestuvai atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus. Jie pagaminti iš patvarių medžiagų, atsparūs drėgmei ir kitam aplinkos poveikiui.
LED technologija, kuri dažniausiai naudojama lauko šviestuvuose, leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius apšvietimo sumanymus. Įmontuojami lauko šviestuvai, LED juostos puikiai tinka fasadų apšvietimui. Pastatomi lauko šviestuvai gali tapti kiemo ar sodo akcentu, puošiančiu aplinką ne tik tamsiuoju paros metu. Kiemo apšvietimo įrengimas yra kompleksiškas procesas, kurio projektavimo metu reikia tiksliai apskaičiuoti, kokio šviesos srauto reikia konkrečiose kiemo zonose ir parinkti tinkamiausius šviestuvų tipus.
Jei planuojate įgyvendinti lauko apšvietimo projektą, kreipkitės į mūsų specialistų komandą ir mes mielai Jums patarsime bei padėsime iš mūsų gausaus katalogo išsirinkti šviestuvus, geriausiai tinkančius prie Jūsų namo ar kito pasirinkto pastato eksterjero bei nepriekaištingai atliekančius pagrindinę – apšvietimo funkciją.

Lauko apšvietimo idėjos ir tendencijos

Kiemo apšvietimo idėjos ir jų įgyvendinimas yra glaudžiai susiję su techninėmis galimybėmis įrengti kokybišką apšvietimą. Lauko apšvietimo projektų įgyvendinimas susideda iš kelių etapų. Visus juos Jums padės įgyvendinti mūsų specialistų komanda. Taip pat me smielai padėsime, jei ieškote idėjų, kaip turėtų atrodyti Jūsų namo lauko apšvietimas – tiek jo fasadas, tiek aplinka, smulkioji architektūra.
Namo fasadui apšviesti geriausia rinktis LED sieninius šviestuvus, kurie tikrų prie pastato eksterjero. Tokio tipo šviestuvai gali būti lengvai priderinami prie įvairių stilių durų, langų, stoginių ar kitų namo išorės elementų. Parinkus tinkamus šviestuvus, tamsiuoju paros metu jie puikiai apšvies pastatą, o dieną taip pat atliks puošybos elemento funkciją.
Pastatomi lauko šviestuvai puikus sprendimas apšviesti kiemą ar sodą, nes jie gali būti įvairių dydžių ir formų. Jie puikiai tiks takelių, gėlynų apšvietimui. Didesni šviestuvai gali būti panaudoti atskiroms kiemo ar sodo zonoms apšviesti. Taip pat galima naudoti įmontuojamus šviestuvus. Jų pagalba patogu apšviesti tiek namo fasadą, tiek ir takus ar įvažiavimus. Jie itin atsparūs aplinkos poveikiui ir sukuria ypatingą jaukumo jausmą. Taigi lauko apšvietimo idėjos yra ne tik namo ar kito tipo pastato lauko sienų apšvietimas, o daugialypis projektas, kuriuo mielai pasirūpins mūsų komandos profesionalai. Kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu ir mes padėsime išsirinkti tinkamiausius šviestuvus.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS