PREKIŲ FILTRAS

Pakabinami lauko šviestuvai yra puikus sprendimas tiems, kas turi kiek aukštesnes lauko erdves ir nori jas apšviesti, o kartu ir suformuoti aplinką – akcentuoti tam tikrus plotus, sukurti jaukumo, lengvumo jausmą arba tiesiog papuošti stilinga ir funkcionalia detale. Bet kuriuo atveju gali iškilti daugybė klausimų dėl šviestuvų įrengimo, atsparumo aplinkai, kainos ir pan. Neteisingi sprendimai gali tapti tikru galvos skausmu (net ir tiesiogine žodžio prasme), tad, jei užsiimate remonto darbais ar įrenginėjate naujas erdves, visada pasitarkite ne tik su architektais ar dizaineriais, bet ir su apšvietimo specialistais. Jei pakabinamų šviestuvų įrengimas bus vykdomas profesionalų, bus pasiekiamas geriausias sprendimas, sutaupoma laiko, pinigų, o tinkamai parinktas pakabinamas šviestuvas tarnaus ilgai ir efektyviai.

Pakabinamų lauko šviestuvų ypatumai

Tamsiuoju paros metu norisi jaukumo ir šviesos. Pakabinami lauko šviestuvai gali būti tas sprendimas, kuris padeda išgauti labiausiai natūralią šviesą primenantį efektą. LED technologiją naudojantys šviestuvai yra puikus būdas taupiai ir saugiai išgauti norimo ryškumo apšvietimą. Iš viršaus apšviesta teritorija ar konkreti vieta gali būti įvairaus ploto. Ryškumas priklauso nuo keleto aspektų: šviestuvų kiekio, naudojamų lempų ryškumo, šviestuvo gaubto, aukščio, kuriame jis yra pakabintas. Planuojant tokį apšvietimą svarbu įvertinti, kaip gali būti vykdomas išsirinktų šviestuvų tvirtinimas ir pajungimas. Be abejonės reikia įvertinti ir aukštį, kad šviestuvas ir jo gaubtas netaptų „spąstais“ aukštaūgiams.

Kur dažniausiai naudojami pakabinami lauko šviestuvai?

Pakabinami lauko šviestuvai itin populiarūs erdviose lauko terasose. Nesvarbu, ar tai privataus namo erdvės, ar, pavyzdžiui, lauko kavinė – toks apšvietimas leidžia formuoti išskirtinį erdvės pojūtį ne tik dėl iš viršaus krentančios šviesos srauto, bet ir dėl galimybės keisti šviestuvų aukštį. Jų įrengimas nėra sudėtingas, tačiau reikia iš anksto įvertinti, prie ko bus tvirtinami šviestuvai ir parinkti tinkamiausią tvirtinimo dalį.

Kaip tokie šviestuvai derinami prie aplinkos?

Šviestuvų gaubtai dažniausiai derinami prie eksterjero stiliaus arba pasirenkami pagal tai, kokį efektą norima išgauti. Jei norima formuoti jaukios, šiltos namų erdvės įvaizdį, tuomet pasirenkami pinti, mezginį ar audinio faktūrą primenantys gaubtai. Metalas, įvairaus skaidrumo stiklas ar plastikas – tai griežtesni akcentai, o renkantis tokius šviestuvų gaubtus daug lemia jų forma. Pavyzdžiui, dideli apvalūs šviestuvai, pakabinti ant ilgų tvirtinimo detalių, atrodo tarsi kybantys ore ir sukuria jaukaus lengvumo jausmą.

Į ką atsižvelgti renkantis lauko šviestuvą?

Rinkdamiesi pakabinamus lauko šviestuvus svarbu įvertinti galimą aplinkos poveikį. Be dulkių ar drėgmės, lauko pakabinami šviestuvai yra kiek jautresni ir vėjui. T.y. nepatartume juos kabinti ten, kur nuolat pučia gūsingas vėjas, nes tokiu atveju šviestuvas nuolat supsis ir neatliks savo funkcijos, net kels pavojų aplinkiniams. Problemos sprendimo būdas yra prie lubų tvirtinami arba sieniniai lauko šviestuvai, kurių montavimas yra panašus, tačiau jie yra arti paviršiau ir pasižymi stabilumu.

Kokie būna pakabinami lauko šviestuvai?

Mūsų prekių kataloge galite rinktis iš įvairių stilių pakabinamų lauko šviestuvų. Modernūs, klasikiniai ar, pavyzdžiui, „Art Deco“ stiliaus šviestuvai – vieni jų labiau tinkantys urbanistinėms, minimalizmu dvelkiančioms erdvėms. Kiti – jaukiems namų eksterjerams ar sodo terasoms. Jei ieškote optimalių sprendimų, kreipkitės į „Lempa“ komandą internetu arba telefonu ir mes mielai patarsime, ką pasirinkti, pakonsultuosime šviestuvų įrengimo klausimais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS