Svetainės šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Svetainė yra ta viena, kurioje ne tik priimami svečiai, bet ir nemažai laiko praleidžia šeimos nariai atlikdami daug įvairių veiklų. Todėl norima, kad apšvietimas būtų idealus ir tam tikra prasme universalus. Nenuostabu, kad svetainėje derinami kelių tipų šviestuvai: vieni jų nepakeičiami, kai norima tiesiog ramiai leisti laiką su knyga ar kavos puodeliu, kiti – kai svetainė pilna svečių ir skirtingose jos vietose vyksta smagūs pokalbiai ar kitos veiklos.
Pakabimai, sieniniai, pastatomi svetainės kambario šviestuvai suprojektuojami taip, kad puikiai derėtų drauge, nepriekaištingai atrodytų interjere ir atliktų savo funkcijas. Šviestuvai svetainei gali būti modernūs, klasikiniai ar, pavyzdžiui, puošnaus „Art Deco“ stiliaus. Visa tai priklauso nuo interjero, bet galima teigti, jog būtent svetainė yra ta vieta, kur nevaržomai savo fantaziją gali išreikšti interjero dizaineriai, o kartu ir apšvietimo projektavimo specialistai – t.y. mes.
Jei ieškote patikimų apšvietimo specialistų, norite patarimų, kaip suprojektuoti apšvietimą svetainėje ar norite netradicinių sprendimų, kurie pradžiugins ir maloniai nustebins jus bei jūsų svečius, kreipkitės į mūsų profesionalų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Kaip išsirinkti tinkamiausius šviestuvus svetainei?

Išlaisvinkite savo fantaziją, nes šviestuvų pasirinkimas yra beribis. Mūsų kataloge rasite stilingų, aukščiausius kokybės standartus atitinkančių šviestuvų įvairiausioms svetainėms ir skirtingoms jų erdvėms. LED svetainės šviestuvai gali būti tiek modernių ar net futuristinių formų, tiek ir klasikiniai, pasižymintys puošnumu ir detalėmis, primenančiomis tikrus meno kūrinius.
Kiekvienai svetainės erdvei galima išrinkti vis kitokio tipo šviestuvą ir taip jų pagalba galima atskirti svetainės erdves. Būtina tiksliai paskaičiuoti, kokio stiprumo apšvietimas reikalingas, įvertinti natūralų apšvietimą ir kitus svarbius faktorius, bet svarbiausia visad atsiminti, kad apšvietimas turi būti harmoningas ir nepriekaištingai atitikti Jūsų poreikius.
Mūsų kataloge rasite šviestuvų iš viso pasaulio, o, jei turite klausimų dėl apšvietimo projektavimo, šviestuvų kainos, techninių savybių, mielai kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau esančiais kontaktais.

Kokios yra svetainės apšvietimo tendencijos?

Klausimą apie svetainės apšvietimo tendencijas mes pusiau rimtai pakeičiame į kitą klausimą – kaip manote, kokios yra svetainės interjero tendencijos? Taip, atsakymų gali būti įvairių, tačiau mes nuolat stengiamės pabrėžti, kad nuolat sekame šviestuvų tendencijas, apšvietimo projektavimo naujoves ir savo klientams visada galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus bei paslaugas.
Galima pastebėti tokią tendenciją, kad tiek interjere, tiek ir apšvietimo srityje vartotojai ima vis labiau vertinti kokybiškas medžiagas. Taip pat – akcentuoti tvarų vartojimą. Šviestuvų dizaino srityje vyrauja minimalizmas, kuris nuolat persipina su tuo, ką vadiname modernia klasika. Į namų interjerus vis dažniau atkeliauja sprendimai, kurie ilgą laiką buvo populiarūs tik viešoms ar industrinėms erdvėms.
Itin aktualios energijos taupymo, apšvietimo efektyvinimo idėjos. Tačiau nepamirštamas ir stilius, išradingi ir maloniai stebinantys sprendimai, kurių įgyvendinimą palengvina išpopuliarėjusi LED technologija. Modernūs šviestuvai svetainei gali atrodyti kaip prožektoriai, kuriuos buvome įpratę matyti parduotuvių vitrinose ar koncertų salėse, bet taip pat tai gali būti tarsi iš filmų apie kosmines odisėjas nužengę įvairių formų ir dydžių „neatpažinti skraidantys objektai“.
Kviečiame apsilankyti mūsų salone Kaune arba kreiptis kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais ir mes mielai padėsime išsirinkti Jūsų svetainei tinkamiausius šviestuvus bei patarsime visais apšvietimo projektavimo klausimais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS