LED apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

LED (angl. light emitting diode) apšvietimas yra pagrįstas šviesos diodų technologija. Vidaus ar lauko apšvietimo projektavimas nebe įsivaizduojamas be šios technologijos, o jos plėtra padeda tiek šviestuvų kūrėjams, tiek ir apšvietimo specialistams įgyvendinti pačias įvairiausias ar net netikėčiausias idėjas. LED technologiją naudojantys šviestuvai pasižymi atsparumu aplinkai, elektros energijos taupumu. Jie nedaro žalos aplinkai ir įgalina įgyvendinti visas su tvariu vartojimu susijusius siekius kasdieniniame gyvenime.
LED apšvietimas puikiai pritaikomas tiek privačiose erdvėse, pavyzdžiui, bute, , tiek ir viešose erdvėse, pramoniniuose objektuose. Dėl atsparumo aplinkos poveikiui šviestuvai su LED technologija plačiai naudojami ne tik interjere, bet ir lauko šviestuvuose. Sieninių LED šviestuvų pagalba apšviečiami namų ar kito tipo pastatų fasadai, per šventes namų kiemai, miestų erdvės puošiamos LED instaliacijomis. Jei ieškote pagalbos projektuojant tokio tipo apšvietimą, domitės techninėmis šviestuvų savybėmis, Jus domina LED apšvietimo kaina, mielai kreipkitės į mūsų komandos specialistus ir mes patarsime, padėsime išsirinkti šviestuvus ir pakonsultuosime jų įrengimo klausimais.

Kur dažniausiai įrengiamas LED apšvietimas?

LED apšvietimas namuose jau tapo neatsiejama interjero dalimi. Tai patogus, kokybiškas ir draugiškas aplinkai būdas apšviesti vidaus ar lauko erdves. LED apšvietimas lubose ar kiti įvairaus tipo šviestuvai su šia technologija namuose gali būti pritaikyti visose erdvėse: virtuvėje, vonioje, miegamajame, koridoriuje. Tai gali būti pagrindinis šviesos šaltinis svetainėje, valgomajame ar papildomas apšvietimas, pavyzdžiui, sekcijai ar kitiems baldams apšviesti toje pačioje kambario erdvėje. Taip pat LED juostos gali būti įrengiamos ne tik baldų išorėje, bet ir, pavyzdžiui, spintoje. Tai itin patogus ir saugus būdas apšviesti lentynas, tamsius užkaborius. Atviruose balduose LED juostelės gali būti naudojamos stiklo lentynoms apšviesti. Taigi šios technologijos panaudojimas interjere yra labai platus, su apšvietimo profesionalų pagalba gali būti įgyvendinamos visos užsakovų ar interjero dizainerių idėjos.
Projektuojant tokio tipo apšvietimą, svarbu įvertinti lubų, sienų, grindų ar kitos plokštumos, kurioje planuojamas LED apšvietimo įrengimas, savybes, techninę būklę. Kreipkitės į mūsų komandą ir mes padėsime suprojektuoti ir įrengti apšvietimą ne tik namuose, bet ir viešose erdvėse. Taip pat – lauke, prie namų ar kito tipo pastatų.

LED apšvietimo privalumai ir trūkumai

LED apšvietimas yra nuolat tobulinamas ir daugelis teiginių, kurie ilgą laiką buvo susiję su LED technologijos trūkumais, virsta tik mitais. Didelė kaina, ne iki galo ištirtas poveikis sveikatai ir aplinkai, siauras apšvietimo spindulys ir panašūs klausimai gan greitai buvo išspręsti. Ši technologija tampa vis labiau prieinama eiliniams vartotojams todėl plačiai naudojama namų interjero ir eksterjero apšvietimui. Svarbu tinkamai įrengti tokio tipo apšvietimą, pasirūpinti, kad šviestuvai nekaistų, nes būtent perkaitimas gali lemti trumpesnį LED šviestuvo veikimo laiką. Šviestuvų gamintojai, kurių produkciją rasite mūsų kataloge, išsprendė su LED technologija sietas problemas, o mes vartotojams padedame tinkamai suprojektuoti ir įrengti apšvietimą, kuris atitinka visus funkcinius poreikius, yra stilingas ir draugiškas aplinkai.
LED apšvietimas suteiks jaukumo, saugumo jausmą, o skirtingo tipo šviestuvai taps puikia interjero ar eksterjero dalimi. Reguliuojamas LED apšvietimas gali būti suderintas su išmaniųjų namų sistemomis. Kreipkitės į mūsų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu, o taip at kviečiame užsukti į mūsų saloną Kauno senamiestyje, kur rasite nuolat atnaujinamą LED šviestuvų ekspoziciją.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS