Svetainės apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Svetainės apšvietimas yra ta sritis, kurioje galima išvysti tiek interjero dizainerių, tiek ir apšvietimo specialistų darbų, kurie privers maloniai nustebti, patrauks akį, stebins savo originalumu. Svetainė yra ta namų erdvė, kurioje ne tik priimami svečiai, bet ir nemažai laiko praleidžia šeimos nariai atlikdami daug įvairių veiklų. Todėl šio kambario apšvietimui turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Svetainėje derinami kelių tipų šviestuvai: vieni jų geriausiai tinka, kai norima tiesiog ramiai leisti laiką su knyga ar mėgstamo gėrimo puodeliu, kiti – kai svetainė pilna svečių šurmulio ir skirtingose jos vietose vyksta smagūs pokalbiai ar kitos veiklos.
Svetainės kambario apšvietimas turi būti gan universalus, be abejonės funkcionalus, tačiau funkcija taip pat turi nepriekaištingai derėti su stiliumi. Nes tai yra tam tikra reprezentacinė namų erdvė. Pakabimai, sieniniai, pastatomi svetainės kambario šviestuvai parenkami ir jų išdėstymas suprojektuojamas taip, kad puikiai derėtų drauge, nepriekaištingai atrodytų interjere ir atliktų savo funkcijas. Atsižvelgiant į vyraujantį interjero stilių, šviestuvai svetainei gali būti modernūs, klasikiniai ar, pavyzdžiui, puošnaus „Art Deco“ stiliaus. Svetainė yra ta vieta, kur nevaržomai savo fantaziją gali išreikšti interjero dizaineriai, o kartu ir apšvietimo projektavimo specialistai – t.y. mes.
Jei ieškote patikimų apšvietimo specialistų, norite patarimų, kaip suprojektuoti apšvietimą svetainėje ar norite netradicinių sprendimų, kurie pradžiugins ir maloniai nustebins jus bei jūsų svečius, kreipkitės į mūsų profesionalų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Svetainės apšvietimo idėjos

Apšvietimas svetainėje turi ypatingą reikšmę, dažniausiai padeda šio kambario interjerui įgauti išskirtinumo, jaukumo. Pavyzdžiui svetainės lubų apšvietimas gali tapti vienu aiškiausiai išreikštų interjero akcentų arba, pavyzdžiui, svetainės lubas puošiantis prabangus sietynas tarsi meno kūrinys trauks svečių žvilgsnį ir susilauks daug komplimentų. Mes savo klientus raginame Išlaisvinti savo fantaziją, nes šviestuvų pasirinkimas yra itin gausus. Mūsų kataloge rasite stilingų, aukščiausius kokybės standartus atitinkančių šviestuvų įvairiausioms svetainėms ir skirtingoms jų erdvėms. Ma-os svetainės apšvietimas ar svetainės ir valgomojo erdvių šviestuvų suderinimas – visa tai galite patikėti mūsų profesionalų komandai. Kiekvienai svetainės erdvei galima išrinkti vis kitokio tipo šviestuvą ir taip jų pagalba atskirti svetainės erdves. Būtina tiksliai paskaičiuoti, kokio stiprumo apšvietimas reikalingas, įvertinti natūralų apšvietimą ir kitus svarbius faktorius, bet svarbiausia visad atsiminti, kad apšvietimas turi būti harmoningas ir nepriekaištingai atitikti Jūsų poreikius. Mūsų kataloge rasite šviestuvų iš viso pasaulio, o, jei turite klausimų dėl apšvietimo projektavimo, šviestuvų kainos, techninių savybių, mielai kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau esančiais kontaktais.

Kaip išsirinkti šviestuvus svetainei?

Pagrindiniai kriterijai turėtų būti aukščiausia kokybė, prie Jūsų namų interjero derantis šviestuvų dizainas, o džiugu pastebėti ir tai, kad vartotojams vis labiau tampa svarbios tvaraus vartojimo idėjos. Pagrįstai išpopuliarėjęs svetainės LED apšvietimas padeda įgyvendinti vartotojų siekius, nes LED svetainės šviestuvai gali būti tiek modernių ar net futuristinių formų, tiek ir klasikiniai, pasižymintys puošnumu ir detalėmis, primenančiomis tikrus meno kūrinius.
Kaip pagrindinį svetainės apšvietimą derėtų rinktis prie pasirinkto interjero derančius pakabinamus ar lubinius šviestuvus. Pastaruoju metu itin populiarūs prožektoriaus tipo akcentiniai šviestuvai. Jie gali būti montuojami ant specialių bėgelių, konstrukcijų, leidžiančių greitai ir patogiai keisti jų šviesos srauto kryptį, intensyvumą. Klasikiniame interjere savo pozicijų neužleidžia puošnūs sietyno tipo pakabinami šviestuvai. Itin puošnioje ir erdvioje svetainėje galima įrengti ir krištolinį sietyną, kuris šviestuvų gaminimo meistrų gali būti pagamintas pagal individualų užsakymą.
Kaip papildomas šviesos šaltinis itin praktiški yra pastatomi šviestuvai. Nuo klasikinio stiliaus toršerų iki avangardo, netikėtų formų, įvairių dydžių, pagaminti iš plastiko, metalo, audinio – pasirinkimas išties platus. Toršerų pagalba galima atskirti svetainės erdves arba, pavyzdžiui, svetainę nuo valgomojo. Sieniniai šviestuvai taip padeda sukurti papildomą jaukumo jausmą, jei gali būti skirti interjero detalių, meno kūrinių apšvietimui. BRA šviestuvai gali būti su patogiai reguliuojamais laikikliais, tad gali būti naudojami ir kaip skaitymui skirti šviestuvai, įrengti šalia sofos ar fotelio.
Kviečiame apsilankyti mūsų salone Kaune arba kreiptis kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais ir mes mielai padėsime išsirinkti Jūsų svetainei tinkamiausius šviestuvus bei patarsime visais apšvietimo projektavimo klausimais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS