Namų apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Namų apšvietimas yra svarbi interjero ir eksterjero dalis, kuri kasdien daro įtaką gyvenimo kokybei. Dirbdami su projektais visoje Lietuvoje, bendradarbiaudami su šviestuvų kūrėjais iš viso pasaulio, sekdami apšvietimo tendencijas galime pastebėti, jog požiūris į kokybišką namų apšvietimą pastaruoju metu keičiasi itin pozityvia linkme. Tai yra vartotojai daugiau dėmesio skiria kokybei – tiek apšvietimo suprojektavimo ir įrengimo, tiek ir šviestuvų, šviesos šaltinių kokybei, medžiagoms, iš kurių jie pagaminti, gamintojų reputacijai, produktų ilgaamžiškumui. Vis daugiau dėmesio skiriama tvaraus vartojimo idėjoms palaikyti o namų apšvietimas yra būtent ta sritis, kurioje tai galima įgyvendinti.
Modernus namų apšvietimas tampa neatsiejamas nuo išmaniųjų technologijų. Visa namų elektros prietaisų ir apšvietimo sistema gali būti sujungta į vieną išmaniųjų namų sistemą, kontroliuojama vienu valdymo pultu arba išmaniųjų programėlių pagalba. Modernūs sprendimai įgalina patogiai valdyti apšvietimą visose namų erdvėse ar tik dalyje jų. Taip pat – tai puiki investiciją į ateitį, nes nuolat kintančios technologijas pasiūlo vis naujų sprendimų, kuriuos galima įdiegti namuose ar butuose, kuomet atnaujinamas jų apšvietimas.
Mūsų kataloge pateikiamų šviestuvų gaubtai, korpusai ir laikančios konstrukcijos gaminamos iš aukščiausios kokybės plastiko, aliuminio, stiklo. Todėl šviestuvai pasižymi lengvumu, bet kartu yra tvirti ir saugūs. „Lempa“ kataloge pateikiamas didelis vidaus šviestuvų pasirinkimas – nuo modernių iki klasikinių ar „Art Deco“ stiliaus šviestuvų, o taip pat mes pasirūpinsime visomis reikiamomis tvirtinimo detalėmis, maitinimo blokais, elektros instaliacijos elementais. Greitai ir patogiai išsirinkite pagal norimas formas, spalvas, tekstūras, šviesos srauto skaidymą.

Privačių namų ir butų apšvietimo idėjos

Privačiuose namuose ar butuose projektuodami apšvietimą stengiamės kiekvieną gyvenamąją erdvę paversti kuo jaukesne, patogesne. Apšvietimo dėka tamsiuoju paros metu sukuriamas saugumo jausmas tiek namų viduje, tiek ir išorėje. Namų kambarių apšvietimas yra projektuojamas pagal kambario tipą. Kambariai  taip pat gali būti suskirstyti į skirtingas veiklos zonas, tad ir čia turi būti pritaikytas tinkamiausias apšvietimas. Taip pat šviestuvų pagalba mes padedame įgyvendinti namų puošybos sumanymus. Pavyzdžiui, prabangus sietynas namų svetainėje gali tapti vienu svarbiausių namų interjero elementų. Apšvietimo idėjos namams aptariamos su užsakovu, namų interjero dizaineriu ir tuomet mūsų komandos specialistai įvertina technines galimybes bei pasiūlo sprendimus.

Mažesnių butų kambarių apšvietimas dažniausiai projektuojamas labiau taupant erdvę nei privačiuose namuose. Tam puikiai pasitarnauja įvairių tipų LED šviestuvai, o taip pat įmontuojami, lubiniai šviestuvai. Kurie įmontuojami į lubas, sienas ir taip sutaupoma erdvės, tačiau pasiekiama nepriekaištinga kokybė ir funkcionalumas. Namų vidaus apšvietimui patariame rinktis energiją taupančius šviesos šaltinius. Taip pat – aiškiai įvardinti, kokios veiklos bus vykdomos konkrečiose erdvėse. Populiaru rinktis apšvietimą, kurį nesunku transformuoti, pakeisti jo šviesos srauto kryptį, intensyvumą. Akcentiniai šviestuvai, prožektorių tipo šviestuvai, montuojami ant bėgelių – tai modernių namų tendencijos. Tačiau taip pat aktuali išlieka klasika, įvairių formų toršerai. Kviečiame į mūsų saloną Kauno senamiestyje. Mes mielai Jums padėsime išsirinkti.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS