Miegamojo šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Šviestuvai miegamajam yra vienas subtiliausių ir privačiausių klausimų, tačiau kartu ir ta sritis, kurioje itin svarbus apšvietimo profesionalų žodis. Vyraujantis interjero stilius, erdvės plotas, natūralus apšvietimas – tai vieni pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti pirmiausiai. Tačiau miegamojo kambario šviestuvai vis dažniau yra skirti ne tik jaukumui, intymumui sukurti, tačiau tarnauja kaip svarbi interjero detalė. Pačios miegamojo erdvės taip pat evoliucionuoja ir atsiranda vis naujų funkcijų, kurios tarsi padiktuoja, kokio tipo miegamojo šviestuvai turi būti naudojami.
Šviestuvai prie lovos gali būti skirti skaitymui, tvirtinami prie sienos arba tam panaudojami miegamojo staliniai šviestuvai. Pastarieji yra gan mobilūs, tad juos galima lengvai perkelti nuo stalelio, stovinčio prie pat lovos, prie, pavyzdžiui, veidrodžio ar ant komodos. Sieniniai šviestuvai miegamajame užtikrina jaukumo, intymumo jausmą. Jų pagalba galima apšviesti konkrečias kambario erdves, detales, pavyzdžiui, meno kūrinius.
Miegamojo kambario šviestuvai gali būti kelių tipų ir puikia derėti vienas prie kito. Pavyzdžiui, miegamojo lubiniai šviestuvai gali būti akcentiniai ir jų šviesos srauto kryptis lengvai reguliuojama pagal norimą funkciją. Tokio tipo šviestuvai bus pagrindinis šviesos šaltinis, o miegamojo sieniniai šviestuvai gali pasitarnauti kaip papildomas apšvietimas, skleisti mažo intensyvumo šviesą ir sukurti jaukumo, intymumo jausmą. Tiek sieniniai, tiek pastatomi ar pakabinami miegamojo šviestuvai gali būti reguliuojami nuotoliniu būdu: gali būti keičiamas apšvietimo ryškumas, spalva. Nustatomas įsijungimo ar išsijungimo laikas.
Šviestuvai miegamojo kambariui, kuriuos rasite mūsų kataloge, pasižymi išskirtiniu dizainu, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Mūsų komandos profesionalai mielai patars, kaip suderinti skirtingų tipų šviestuvus, kaip sukurti ypatingą aplinką, užtikrinančią nepriekaištingą Jūsų poilsį. Jei turite klausimų apie miegamojo apšvietimo projektavimą, šviestuvų kainos ar ieškote unikalių techninių sprendimų, kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS