PREKIŲ FILTRAS

Pakabinami šviestuvai interjere atlieka svarbų vaidmenį tiek namuose, tiek ir viešose erdvėse. Renkantis tokio tipo šviestuvus puikiai suderinamas funkcionalumas ir estetika. Kabantys šviestuvai gali būti įvairių dydžių, formų, pagaminti iš skirtingų medžiagų: metaliniai, plastikiniai, mediniai ar net krištoliniai. Aukščiausios kokybės ir atsparumo medžiagos derinamos tarpusavyje, o visuose „Lempa“ pristatomuose šviestuvuose naudojamos pažangiausios apšvietimo technologijos.
Pakabinami vidaus šviestuvai namuose puikiai tinka svetainei, erdviai virtuvei ar miegamojo apšvietimui. Biuro erdvėse tokie šviestuvai tinkami tiek bendrose darbo zonose, tiek ir susirinkimų ar poilsio kambariuose. Lubiniai kabantys šviestuvai LED (angl. light emitting diode) – šviesos diodų technologijos bei įvairų specifikacijų gaubtų pagalba padeda apšviesti įvairaus aukščio ir ploto patalpas. Be to LED technologija ženkliai nepadidina šviestuvo kainos, tačiau užtikrina nepriekaištingą kokybę, ilgaamžiškumą ir draugiškumą aplinkai. „Lempa“ apšvietimo specialistų komanda mielai suprojektuos Jūsų namų ar biuro apšvietimą, patars, kokie lubiniai kabantys šviestuvai geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

Pakabinamų šviestuvų pritaikymas

Pakabinami šviestuvai labiausiai tinka aukštose patalpose, nes jų šviesos mechanizmas tvirtinamas ant įvairaus ilgio gijų. Šviestuvų gaubtai gali būti įvairių formų ir dydžių. Jų pagalba ne tik reguliuojamas šviesos srautas, bet ir įgyvendinami dizaino sprendimai. Pakabinami vidaus šviestuvai derinami prie interjero, baldų, sienų ir lubų faktūrų. Jais galima apšviesti visą erdvę arba tik konkrečias detales.
Dideli kelių pakopų šviestuvai ar netgi sietynai puikiai tinka apšviesti erdves svetaines ar valgomuosius. Aukštose pramoninėse patalpose ar moderniuose urbanistinio dizaino biuruose dažnai pritaikomi pakabinami šviestuvai su dideliais gaubtais, nuo lubų ar metalinių sijų nuleistais ilgų gijų pagalba.
Dažniausiai šviestuvai pakabinami virš stalų ir jų šviesos srautas intensyviausiai juntamas konkrečioje zonoje. Kai kuriais atvejais tokio apšvietimo užtenka visam kambariui, bet kartais norimą šviesos srautą galima išgauti derinant pakabinamus šviestuvus su sieniniais ar pastatomais vidaus šviestuvais.

Kaip išsirinkti pakabinamą šviestuvą?

Renkantis pakabinamą šviestuvą galima remtis įvairiais kriterijais, nes tokio tipo šviestuvų pasirinkimas išties didelis. Funkcionalumas ir estetinė išvaizda yra bene pagrindiniai aspektai, į kuriuos atsižvelgiama dažniausiai. Jei patalpos yra pakankamai aukštos ir nėra kitų apribojimų, dėl kurių negalėtų būti atliekamas pakabinamų šviestuvų įrengimas, tuomet apšvietimo projektavimas vykdomas išpildant visus tai aplinkai keliamus reikalavimus: būtinas arba pageidaujamas liumenų skaičius vienam kvadratiniam metrui, galimas šviestuvų pakabinimo aukštis ir jų tvirtinimo galimybės, šviestuvų skaičius (dėl lubų ploto, elektros instaliacijos), dizainas ir darna su aplinka.

Kokie būna pakabinami šviestuvai?

Pakabinami šviestuvai tiek savo funkcionalumu, tiek išvaizda praktiškai neturi jokių apribojimų. Klasikiniai, modernūs ar net futuristiniai šviestuvai lengvai pritaikomi skirtinguose interjeruose ir skirtingų paskirčių erdvėse. Skiriasi medžiagos, iš kurių šviestuvai pagaminti, o tai pat – apdaila ir šviesos šaltiniai – jų skaičius, intensyvumas, spalva.
Pakabinami šviestuvai gali turėti tam tikras mechaniškai ar išmaniosiomis technologijomis valdomas funkcijas: gali būti reguliuojamas šviestuvų pakabinimo aukštis, šviesos kryptis, apšvietimo spalva, intensyvumas.
Rankų darbo šviestuvai, kuriuos rasite „Lempa“ kataloge yra tikri meistrystės ir kūrybiškumo pavyzdžiai. Unikalūs dizaino sprendimai, naujausios technologijos juose dera su nepriekaištingu funkcionalumu. Kviečiame apžiūrėti ir išsirinkti internetu arba atvykus į mūsų saloną Jums patogiu metu.

Kaip pritvirtinti pakabinamą šviestuvą?

Šviestuvų tvirtinimas, montavimas, pajungimas priklauso nuo elektros įvado ir patalpos aukščio. Taip pat nuo šviestuvo specifikacijų. Turi būti tinkamai sureguliuojamas pakabinimo aukštis, o, jei šviestuvo aukštis bus kaskart reguliuojamas pagal poreikius, patartina jį prie lubų pritvirtinti itin tvirtai. Bet kuriuo atveju šviestuvo įrengimas turi būti vykdomas laikantis visų saugumo reikalavimų. Jo gaubtas ar kitos konstrukcijos dalys turi būti sumontuotas taip, kad nekeltų jokių nepatogumų aplinkiniams, būtų kuo mažiau veikiamas aplinkos veiksnių.
Šviestuvai gali būti įrengti ant specialių slankiojamų ar kilnojamų konstrukcijų, bėgelių. Galima rinktis ir tokius šviestuvus, kurie, kai yra nenaudojami, transformuojami į plokštumą. Dėl visų pakabinamų šviestuvų projektavimo ir įrengimo klausimų kreipkitės į „Lempa“ komandą ir mes greitai bei profesionaliai Jums padėsime.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS