PREKIŲ FILTRAS

Įmontuojami šviestuvai populiarėja tiek namų, tiek iš viešose erdvėse kaip pagrindinis arba papildomas šviesos šaltinis. Tokio tipo šviestuvai leidžia sutaupyti erdvės, gali būti sumontuojami viduje arba lauke. Šie šviestuvai įmontuojami į lubas, grindis, sienas, laiptų pakopas. Lauko erdvėse – į grindinį ar, pavyzdžiui, smulkiąją architektūrą. LED technologija leidžia išpildyti įvairius apšvietimo projektus, nes įmontuojami šviestuvai su šia technologija yra itin atsparūs aplinkai.
Tikslus reikiamas šviestuvų kiekis, jų galingumas, įrengimo galimybės apskaičiuojamos ir įvertinamos išanalizavus erdvę, kurioje pageidaujama įrengti tokio tipo apšvietimą. Įmontuojamų šviestuvų įrengimas, tvirtinimas, pajungimas reikalauja apšvietimo projektavimo žinių, tad kreipkitės į mūsų komandos specialistus internetu arba kitu Jums patogiu būdu žemiau pateiktais kontaktais ir mes mielai Jums padėsime, patarsime, pakonsultuosime dėl šviestuvų kainos, techninių savybių. Greitai ir profesionaliai įvertinsime įmontuojamų šviestuvų įrengimo galimybes ir paruošim apšvietimo projektą.

Įmontuojami šviestuvai interjere ir eksterjere.

Lubose įmontuojami šviestuvai tapo neatsiejama interjero detale dėl savo praktiškumo, atsparumo aplinkos poveikiui. Be to šio tipo šviestuvai gali būti ne tik statiniai, bet ir akcentiniai. Tai yra galima keisti jų šviesos rauto kampą. Dažniausiai jie įrengiami virtuvėse, vonios kambariuose, koridoriuose ir atlieka pagrindinio šviesos šaltinio funkciją. Taip pat įmontuojamus šviestuvus galima įrengti ir sienose, grindyse, laiptuose ar kitose neįprastose plokštumose, tad jie gali pasitarnauti kaip papildomas apšvietimas. Įmontuojami šviestuvai neturi gaubto ar kitų detalių, kurias reiktų derinti prie interjero pagal stilių, tad jie puikiai tinka įvairiose namų ar viešose erdvėse ir yra lengvai priderinami prie kito tipo šviestuvų.
Įmontuojami šviestuvai gali būti naudojami ne tik interjere, bet ir lauko erdvėse. Į grindinį įmontuoti šviestuvai puikiai tinka apšviesti namų eksterjerus, o, pavyzdžiui, šviestuvai lauko terasos grindyse sukurs jaukumo jausmą ir apšvies arba vieną nuo kitos atskirs terasos erdves.
Jei planuojate įsirengti tokio tipo apšvietimą, kreipkitės į mūsų komandą ir mes mielai padėsime išsirinkti tinkamus šviestuvus, atsakysime į visus su jų įrengimu susijusius klausimus.

Įmontuojamų šviestuvų įrengimas.

Populiarėjant gipso konstrukcijoms sparčiai išpopuliarėjo ir šviestuvai, montuojami į gipsą. Gipso technologija palengvino šio tipo šviestuvų įrengimą, tačiau, projektuojant ir montuojant tokio tipo apšvietimą ne iš gipso suformuotose plokštumose, reikia iš anksto įvertinti techninius lubų, sienų, grindų ar kitų plokštumų parametrus. Tai būtina padaryti, nes įrengiant tokius šviestuvus reikia šiek tiek erdvės, į kurią bus įmontuotas šviestuvas – tai yra būtina sąlyga. Taigi vykdant apšvietimo įrengimo ar renovacijos projektą reikia kuo anksčiau pasirūpinti tinkama elektros instaliacija, plokštumose palikti pakankamai vietos sumontuoti šviestuvo mechanizmui.
Įmontuojami šviestuvai lengvai suderinami su kito tipo šviestuvais. Pavyzdžiui, svetainės erdvėje jie gali būti derinami su pastatomais ar sieniniais šviestuvais. Juos patogu sumontuoti virtuvėje ar vonios kambaryje, nes tokio tipo šviestuvai dažniausiai atsparūs temperatūros svyravimams, drėgmei. Šviestuvai gali skleisti šiltų arba šaltų atspalvių šviesos srautą, taip pat galima įrengti apšvietimo ryškumo reguliavimo sistemą. Todėl tokio tipo šviestuvai gali tapti praktišku ir stilingu sprendimu miegamojo erdvėse. Vis dažniau būtent įmontuojami šviestuvai pasirenkami apšviesti drabužinėms. Lubų šviestuvai pasirenkami tuomet, kai norima sutaupyti erdvės.
Svarbu parinkti optimalų įmontuojamų šviestuvų kiekį, o, jei patalpos ar lauko erdės techniniai parametrai neleidžia įrengti norimo kiekio šviestuvų, tuomet kaip papildomas šviesos šaltinis gali būti pritaikyti kito tipo šviestuvai. Deramai suprojektuoti mišrų apšvietimą patartina kreiptis į apšvietimo profesionalus. Mūsų specialistų komanda mielai Jums padės išspręsti visus su apšvietimu susijusius klausimus, pritaikys Jūsų pasirinktai erdvei geriausius apšvietimo sprendimus. Todėl kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS