LED panelės

PREKIŲ FILTRAS

LED panelės yra plačiai pritaikomos tiek privačių namų ar butų, tiek ir viešų erdvių interjere. Žemesnėse patalpose populiarios įleidžiamos LED panelės. Jos puikiai padeda sutaupyti erdvės, o ten, kur lubos aukštesnės ir norima, kad šviestuvas taptų svarbesniu interjero akcentu, galima naudoti pakabinamas LED paneles. Tiek įleidžiami, tiek pakabinami tokio tipo šviestuvai įrengiami specialiame rėmelyje. Šis ne tik suteikia tvirtumo, tačiau ir padeda LED šviestuvui neperkaisti. LED panelės kaina priklauso nuo jos dydžio, techninių specifikacijų, o taip pat reikia nepamiršti kad tam, jog LED šviestuvai funkcionuotų tinkamai, reikalingi tam tikri priedai, pavyzdžiui, maitinimo šaltinis, laikikliai. Įsigydami LED paneles iš mūsų katalogo gausite jau sukomplektuotus rinkinius, o visi mūsų siūlomi LED šviestuvai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, tvaraus vartojimo idėjas.
Įleidžiamos LED panelės yra statinės, tad jų šviesos šaltinis negali keisti apšvietimo kampo. Tačiau jos gali būti skirtingų dydžių ir formų, tad puikiai dera prie įvairių interjerų ir apšviečia tiek nedideles namų patalpas, tiek, pavyzdžiui, biurų ar viešbučių erdves. Tokio tipo šviestuvus dažniausiai montuoti į lubas, tačiau jie taip pat gali būti įrengti sienose, laiptų pakopose, grindyse. Svarbu projektuojant lubas ar kitas plokštumas, kuriose bus montuojamos LED panelės, iš anksto numatyti šviestuvų vietas ir pasirūpinti reikiamomis angomis bei elektros instaliacija ir kitais elementais, reikalingais LED šviestuvų įrengimui.
Taigi įleidžiamas LED paneles patariame montuoti gipso kartono arba medžio lubose ir sienose. Pakabinamos LED panelės įrengimas yra panašus kaip pakabinamų lubinių šviestuvų. Galima reguliuoti šviestuvų aukštį, paneles pritaikyti konkrečių patalpos plotų, pavyzdžiui, darbo stalų, vitrinų apšvietimui. Įleidžiamų ir pakabinamų panelių įrengimas, tvirtinimas ir pajungimas reikalauja specialių žinių ir įrankių. „Lempa“ kataloge rasite įvairių aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo funkcionalumo LED panelių, o taip pat jų konstrukcijų, skirtų įvairaus dydžio erdvėms. Dėl tokių šviestuvų specifikacijų, įrengimo, didmeninės kainos ar kitų rūpimų klausimų kreipkitės Jums patogiu būdu internetu žemiau nurodytais kontaktais arba užsukite į mūsų saloną Kauno senamiestyje.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS