LED lauko šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

LED lauko šviestuvai yra plačiai pritaikomi ivsų rūšių apšvietimui, nes yra itin atsparūs aplinkos poveikiui, gali skleisti skirtingų atspalvių šviesos srautą. LED juostų pagalba lauke galima įgyvendinti daugybę namo ar kitų objektų puošybos sumanymų. Taip pat LED šviestuvų pagalba galima apšviesti smulkiąją architektūrą, sodo ar parko takelius, gėlynus ar net įspūdingus fontanus. Lauko šviestuvai gali būti tvirtinami prie lubų, pakabinami. sieniniai, pastatomi ir staliniai. Visų tipų šviestuvai gali būti su LED technologijos šviesos šaltiniu.
LED lauko šviestuvai puikiai padeda ne tik apšviesti aplinką tamsiuoju paros metu, bet ir sukuria jaukumo, ramybės, saugumo jausmą. Šventiniu laikotarpiu būtent įvairiaspalvių LED šviestuvų pagalba sukuriama džiugi, spalvinga atmosfera. Taigi be praktinės funkcijos jie dar atlieka ir estetinę. Sieniniai šviestuvai gali būti puošnus fasado akcentas, sodo ar parko šviestuvai – savo formomis papuošti erdves ne tik tamsiuoju paros metu.
Prie gyvenamųjų namų LED lauko šviestuvai dažniausiai naudojami apšviesti pastatus, šalia esančią teritoriją, takus, įvažiavimus. Taip pat – įėjimus į pastatus, terasas, balkonus. LED juostos gali būti pritaikytos namų sienų, stogų apšvietimui. Jų pagalba galima išryškinti pastatų kontūrus, pabrėžti architektūrinius sprendimus. Taigi LED lauko šviestuvai pirmiausiai išsiskiria savo funkcionalumu. Kita svarbi savybė yra jų atsparumas aplinkos poveikiui (ilgaamžiškumas). Visi šviestuvai, pritaikyti naudoti lauke, bus atsparūs drėgmei, tačiau gali skirtis atsparumo laipsnis. LED technologijai svarbu, kad šviesos elementas neperkaistų. Taip pat – kad maitinimo šaltiniai būtų sumontuoti reikiamais atstumais. Tai itin aktualu montuojant apšvietimą LED justų pagalba. Įrengiant elektros instaliaciją lauko šviestuvams svarbu užtikrinti nepriekaištingą saugumą, todėl būtina atsižvelgti į gaminio parametrus, kad nebūtų keliamas pavojus sau ir aplinkiniams.

Apšvietimo idėjos LED šviestuvų pagalba

Namų fasado apšvietimas yra viena iš lauko apšvietimo tendencijų, vis dažniau pastebimų apšvietimo projektavimo srityje. Fasado apšvietimui iš lauko dažniausiai naudojami prie sienos tvirtinami LED šviestuvai. Jie gali būti klasikiniai, modernūs arba apšvietimas gali būti formuojamas LED juostų pagalba. Fasadui naudojami sieniniai šviestuvai arba prožektoriaus tipo LED šviestuvai. Jų pagalba galima apšviesti įvairaus ploto sienas, akcentuoti tam tikras fasado detales, skulptūras, kitus puošybos elementus.
Taip pat LED šviestuvai gali būti tvirtinami ne tik prie sienų, bet ir įmontuojami į grindinį, laiptus. Grindinio apšvietimas gali būti įrengiamas tiek privačiuose soduose ar apšviesti kiemo takus, įvažiavimus, tiek ir miesto parkuose. Įmontuojamų LED lauko šviestuvų pagalba galima apšviesti suolelius, gėlynus, menines instaliacijas. LED juostos lauke populiarios ne tik šventiniu laikotarpiu. Jų pagalba namams ar kitos paskirties pastatams galima suteikti jaukumo jausmą, puošnumo. Tačiau, jei namus norite apsišviesti tik per šventes, LED girliandos lauke gali būti paliktos ir visus metus, nes temperatūros svyravimas nekelia didelio pavojaus jų techninėms savybėms. Visų tipų LED lauko šviestuvai pasižymi atsparumu aplinkos poveikiui todėl jie sparčiai išpopuliarėjo projektuojant visų tipų apšvietimą lauke. Taip pat naudojant šią technologiją apšvietimą galima rinktis ne tik šiltus ar šaltus atspalvius, bet ir skirtingas spalvas. Panaudojant apšvietimo valdymo sistemas, apšvietimo spalvos gali keistis, o visa fasado ar kitų lauko erdvių apšvietimo sistema gali būti valdoma išmaniųjų namų sistemos pagalba arba nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, išmaniuoju telefonu.
Visas LED apšvietimo tendencijas, technines galimybes, įvairaus dydžio apšvietimo projektų kainas ir kitus svarbius klausimus kviečiame aptarti su mūsų komandos specialistais. Kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS