PREKIŲ FILTRAS

Lauko sieniniai šviestuvai yra pastato eksterjero dalis, padedanti apšviesti aplinką, suteikiantis galimybę tamsiuoju paros metu išryškinti eksterjero elementus. Tokie šviestuvai tvirtinami prie gyvenamųjų namų. kitų privačioje valdoje ar viešoje erdvėje esančių statinių – pavėsinių, ūkinės paskirties namelių, garažų, pirčių. Sieniniai lauko šviestuvai ne tik puikus sprendimas norint jaukiai apšviesti terasas ar balkonus, bet ir vis svarbesnė stilingo eksterjero detalė.
Vis dažniau pasitaiko projektų, kuriuose norima efektyviai ir efektingai apšviesti daugiabučių namų, biurų ar kitos paskirties pastatų fasadus. Tokio tipo šviestuvuose naudojama pažangi LED technologija leidžia įgyvendinti architektų ir dizainerių sumanymus, nes ją naudojantys šviestuvai yra itin atsparūs aplinkos poveikiui, gali būti įvairių formų ir dydžių, Be to jie nedaro jokios žalos aplinkai. Sieninių lauko šviestuvų įrengimas reikalauja apšvietimo projektavimo žinių, tad patikėkite tai profesionalams.

Sieninių šviestuvų įvairovė

Lempa.LT komanda internetu, telefonu ar salone mielai patars, kaip pasirinkti lauko sieninius šviestuvus, paaiškins apie jų funkcionalumą. Profesionalų žodis itin svarbus tuomet, kai kyla klausimų dėl fasadų ypatumų, galimo aplinkos poveikio, šviestuvo kainos. Elektros įvadas, tvirtinimas, numatomas apšvietimo plotas, ryškumas ir jo valdymo galimybės, saugumo standartų įvykdymas – visa tai taip pat patikėkite profesionalams. Jei apšvietimą planuojama įrengti prie pastato, kuris turi tam tikrus paveldosaugos reikalavimus, padėsime rasti tinkamus sprendimus, parinksime šviestuvus, derančius prie bendros aplinkos.
Populiariausiais pasirinkimais pastaruoju metu išlieka minimalizmu dvelkiantys, iš aukščiausios kokybės metalo, plastiko arba kombinuotų medžiagų pagaminti sieniniai lauko šviestuvai. Remdamiesi ilgamete patirtimi ir nuolat sekdami, kas vyksta pasaulinėje šviestuvų rinkoje, galime užtikrinti, kad kiekvienas mūsų individualus pasiūlymas bus nepriekaištingas funkcionalumo ir stiliaus derinys. Fasado apšvietimas tamsiuoju paros metu ne tik sukuria jaukumo, saugumo pojūtį, bet ir suteikia pastatui ypatingo grožio, leidžia išryškinti unikalius architektūrinius sprendimus.
Tiek elektroninėje parduotuvėje, tiek ir salone galite rinktis iš didelio žymiausių pasaulio gamintojų sukurtų šviestuvų asortimento. Jie yra patikimi, ilgaamžiai, taupantys energiją, stilingi ir funkcionalūs.

Kaip išsirinkti lauko sieninius šviestuvus?

Lauko šviestuvai ant sienos turi tapti darnia eksterjero dalimi. Todėl pirmiausiai dėmesį atkreipiame į gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastato fasadą. Svarbu tai, iš ko jis padarytas, kokios yra vyraujančios formos, spalvos, tekstūra. Tai svarbu ne tik dėl bendro stiliaus, bet ir dėl techninių parametrų: tvirtinimas, elektros įvadas, pajungimas, montavimas, tiesioginis aplinkos poveikis, priežiūra – šie aspektai turi būti kruopščiai apgalvoti ir įvertinti.

Kaip apskaičiuoti, kiek ir kokių šviestuvų reikia?

Pagrindiniai kriterijai yra ploto, kurį norite apšviesti dydis ir apšvietimo intensyvumas. Didesniems fasadams dažniausiai reikia bent kelių sieninių lauko šviestuvų ir jų apšviečiamas plotas derinamas atsižvelgiant į langus, kitas fasado detales. Pavyzdžiui, mažam svečių nameliui kieme gali užtekti vos dviejų ar keturių šviestuvų. Svarbu, koks yra norimas efektas (akcentinis apšvietimas, konkretaus ploto apšvietimas tam, kad būtų vykdoma tam tikra veikla ar pan.).

Kas dar svarbu renkantis šviestuvą?

Funkcionalumas ir šviestuvo dizainas yra pagrindiniai kriterijai. Kai tiksliai išsiaiškinama, kaip ryškiai, kokį plotą, kokiomis sąlygomis turės apšviesti sieninis lauko šviestuvas, tuomet svarbu nuspręsti, kaip jis atrodys.
„Lempa“ salone ir elektroninėje parduotuvėje šviestuvus galima rinktis pagal norimą stilių: klasikiniai, modernūs. „Art Deco“ ar modernios klasikos šviestuvai atitinka aukščiausius standartus, o jų asortimentas platus ir nuolat atnaujinamas.
Moderniuose fasaduose vyrauja minimalizmas – nerūdijantis plienas, lakoniškos formos, naudojamas šaltesnio spektro šviesos srautas. Modernia klasika galima pavadinti kabinamus lauko šviestuvus, kurių formos gali kiek priminti miesto žibintus ar liktarnas, tačiau nauji dizaino sprendimai ir medžiagų deriniai juos paverčia lengvai prisitaikančiais prie modernių fasadų, urbanistinių erdvių. Visų tipų šviestuvai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, tad pasižymi ilgaamžiškumu, yra atsparūs aplinkos poveikiui.
Mūsų komanda profesionaliai įvertins galimą aplinkos poveikį ir patars, kokie parametrai būtini sieniniams lauko šviestuvams. Jie pasižymi skirtingu atsparumu drėgmei, dulkėms, saulės spinduliams.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS