Kambario apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Kambario apšvietimas projektuojamas atsižvelgiant į daugybę kriterijų: koks yra kambario plotas, kokia veikla vykdoma, koks dominuojantis interjero stilius, ar yra natūralios šviesos šaltinių, koks jų išdėstymas ir pan. Kambario apšvietimo skaičiavimas vykdomas kartu su interjero projektavimu, nes dažniausia reikia iš anksto numatyti ne tik vietas, kur bus įrengti šviestuvai, bet ir suformuoti tam tikras ertmes, pavyzdžiui, įleidžiamiems šviestuvams, LED panelėms. Kambario apšvietimo idėjos būtent LED technologijos pagalba tapo dar lengviau įgyvendinamos ir įvertinus visus techninius parametrus galima įgyvendinti pačius įvairiausius apšvietimo sprendimus interjere.
Kambarių apšvietimas taip pat vis dažniau projektuojamas atsižvelgiant į tvaraus vartojimo idėjas. Taip pat – panaudojant išmaniąsias technologijas. Namų apšvietimą galima sujungti į bendrą sistemą, kuri gali būti valdoma išmanios programėlės pagalba ir tai padeda maksimaliai sutaupyti elektros energijos, patogiai valdyti apšvietimo intensyvumą, įsijungimą ir išjungimą, spalvas. Išmaniųjų namų sprendimai dažniausiai susiję su elektrinių įrenginių valdymu, tad nenuostabu, kad apšvietimas yra ta sritis, kurioje jie pritaikomi pirmiausiai.
Kambario apšvietimo dizainas turi nepriekaištingai derėti su aplinka, todėl renkantis šviestuvą daug dėmesio skiriama jo stiliui, formoms, spalvoms. Visuomet dera atsiminti tai, kad skirtingų tipų šviestuvai turėtų derėti tarpusavyje. Jei, pavyzdžiui, kaip pagrindinis šviesos šaltinis kambario apšvietimui panaudojami lubiniai šviestuvai, tuomet papildomus šviesos šaltinius – pastatomus, sieninius, stalinius ar kito tipo šviestuvus – reikia rinktis derinant prie pagrindinių. Jei ieškote sprendimų kambario apšvietimui, kreipkitės į mūsų komandos specialistus internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais. Taip pat kviečiame užsukti į mūsų saloną Kauno senamiestyje, čia rasite nuolat atnaujinamas šviestuvų ekspozicijas, pasisemsite idėjų savo kambarių apšvietimui.

Kaip pasirinkti kambario apšvietimą?

Pasirinkti kambario apšvietimą padės interjero dizaineriai ir apšvietimo specialistai. Mes savo prekių kataloge siūlome visų tipų šviestuvus, tinkančius tiek moderniems, tiek klasikiniams interjerams. Be to bendradarbiaujame su šviestuvų kūrėjais iš viso pasaulio, o daugelis jų pasižymi išties išskirtiniais sprendimais, kuriant šviestuvų dizainą.
Darbo kambario apšvietimas ar pavyzdžiui vaikų kambario apšvietimas, kuriame taip pat vykdoma nemažai veiklų, reikalaujančių ryškaus ir koncentruoto šviesos srauto, projektuojamas remiantis konkrečiais reikalavimais, Tam, kad būtų patogu atlikti darbus, šviesa būtų subalansuota ir jos trūkumas arba perteklius nedarytų neigiamo poveikio regėjimui ir visai savijautai, reikia parinkti tinkamus šviestuvus ir šviesos šaltinius, skleidžiančius reikiamo intensyvumo šviesos srautą, reikiamu kampu. O, pavyzdžiui, svetainės kambario apšvietimas ar, pavyzdžiui, miegamojo kambario apšvietimas turi mažiau griežtų taisyklių. Šiuose kambariuose daugiau dėmesio skiriama estetiniam vaizdui, šviestuvai tampa svarbia interjero detale. Žinoma, kad ir šiose namų erdvėse privalu laikytis apšvietimo taisyklių, tinkamai apskaičiuoti šviesos srautą.
Namuose yra tokių erdvių, kurios apšvietimas turi būti parenkamas kruopščiai atsižvelgiant į galimą aplinkos poveikį. Puikus pavyzdys yra vonios kambario apšvietimas, nes būtent šioje namų erdvėje šviestuvai turi būti sumontuojami taip, kad jų sąlytis su vandeniu ar vandens garais nekeltų pavojaus aplinkiniams. Taip pat vonioje parenkami tokie apšvietimo būdai, kurie yra atsparūs drėgmei, temperatūros svyravimams. Taigi, planuodami apšvietimą ir rinkdamiesi šviestuvus atsižvelkite ne į visus paminėtus aspektus, o, jei ieškote profesionalių apšvietimo sprendimų, mes mielai Jums patarsime, padėsime išsirinkti.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS