Krištoliniai šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Krištoliniai šviestuvai ar sietynai yra tikra šviestuvų klasika. Tačiau kečiantis apšvietimo tendencijomis šio tipo lubiniai šviestuvai išlaikė savo aktualumą ir yra puikiai pritaikomi tiek klasikiniuose, tiek ir moderniuose namų ar viešų erdvių interjeruose. Lubiniai krištoliniai šviestuvai gali funkcionuoti kaip pagrindinis šviesos šaltinis, nes jie gali būti įvairių dydžių, o taip pat galima suprojektuoti tokio tipo šviestuvus pagal individualius užsakymus. Jei reikia papildomo šviesos šaltinio. Prie lubinių šviestuvų lengvai priderinami krištoliniai sieniniai šviestuvai. Tai skoningos interjero detalės ir unikalus, švelnus ir šiltas apšvietimo būdas, padedantis suformuoti ypatingą jaukumo, prabangos jausmą.
Krištolinių šviestuvų detalės gaminamos rankomis, tad kiekvienas elementas itin kruopščiai nugludinamas ir pasižymi nepriekaištinga estetika. Per krištolo detales lūžtantis šviesos spektras sužėri skirtingomis spalvomis ir taip sukuriamas dar ypatingesnis apšvietimas. Todėl krištolinių šviestuvų montavimas reikalauja tam tikrų techninių žinių tam, kad šviestuvas idealiai atliktų apšvietimo funkciją ir būtų atskleistas jo estetinis grožis. Kreipkitės į mūsų komandos apšvietimo profesionalus ir mes mielai Jums padėsime išsirinkti iš gausaus mūsų prekių katalogo.

Krištolinių šviestuvų įvairovė

Krištoliniai šviestuvai gali būti klasikiniai ir modernūs. Vis dažniau tokio tipo lubiniai šviestuvai yra vadinami atgimstančia klasika, nes klasikines formas šviestuvų kūrėjai subtiliai papildo moderniomis detalėmis, kurios tiek lubinius, tiek ir sieninius krištolinius šviestuvus leidžia pritaikyti vis įvairesniuose interjeruose. Krištoliniai šviestuvai tampa svarbia valgomojo, svetainės ar, pavyzdžiui, pasirinktos restorano, viešbučio erdvės detale, atkreipiančia dėmesį, verčiančia žavėtis ir skleidžiančia malonią, jaukumo jausmą sukeliančią šviesą.
Skirtingų dydžių, formų krištoliniai šviestuvai yra puiki investicija, jei vertinate rankų darbą, ieškote kokybės ir funkcionalumo. Tinkamiausią šviestuvą galite išsirinkti iš mūsų katalogo arba susisiekti su mumis ir mes pakonsultuosime individualių šviestuvų projektavimo klausimais.

Krištoliniai šviestuvai interjere

Klasikiniai šviestuvai puikiai atitinka klasikiniam, puošniam, prabangiam interjerui keliamus reikalavimus, todėl geriausių meistrų iš Italijos, Čekijos ar kitų Europos šalių, pagaminti krištoliniai šviestuvai tinka net ir aukščiausius prabangos standartus keliančio užsakovo skoniui. Modernūs krištoliniai šviestuvai stebina savo unikaliomis formomis, tarsi atkartojančiomis klasikinius sietynus, tačiau kartu ir derančius prie minimalistinių interjerų. Nors dažniausia jie projektuojami kaip pagrindinis ir vienintelis šviesos šaltinis, tačiau gali būti priderinti prie kitokių tipų šviestuvų, pavyzdžiui, toršerų ar BRA stiliaus sieninių šviestuvų.
Jei ieškote išskirtinių šviestuvų savo namams ar kitoms erdvėms, turite klausimų dėl šviestuvų kainos, techninių parametrų, domitės individualiais apšvietimo projektais, kreipkitės į mūsų profesionalų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu ir mes mielai Jums padėsime.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS