Staliniai lauko šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Staliniai lauko šviestuvai yra nepamainomi, kai norima jaukiai apšviesti lauko terasas, erdves prie privačių namų ar lauko kavinėse. Stalinių lauko šviestuvų įrengimas nereikalauja daug pastangų. Tereikia kištukinio lizdo,ir stalo ar kitos plokštumos, ant kurios pastatomas arba pritvirtinamas stalinis lauko šviestuvas.
Tokie šviestuvai pasižymi atsparumu drėgmei, dulkėms. Nors mūsų prekių kataloge siūlomi klasikiniai ir modernūs staliniai lauko šviestuvai pasižymi stabilumu, tačiau jiems gali būti pavojingas gūsingas vėjas.
Stalinių lauko šviestuvų tvirtinimas ir pajungimas taip pat priklauso nuo to, kokį šviesos efektą norima išgauti. Dažniausiai jie naudojami kaip papildomas šviesos šaltinis. Klasikiniai ar, pavyzdžiui. „Art deco“ stiliaus šviestuvai puikiai dera prie įvairaus stiliaus lauko baldų ar kito tipo šviestuvų. Modernūs – pasižymi minimalistinėmis formomis, lengvumu. Jums patikusius šviestuvus galite įsigyti internetu arba „Lempa“ salone Kaune.

Kaip pajungti stalinį lauko šviestuvą?

Stalinių lauko šviestuvų įrengimas nėra itin sudėtingas, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad tokio tipo šviestuvas dažniausiai atlieka pagalbinio šviesos šaltinio funkciją, tad svarbu tinkamai suprojektuoti visą lauko erdvės apšvietimą. Stalinio lauko šviestuvo pajungimui reikalingas kištukinis lizdas, o šviestuvas pastatomas ant stalo ar kitos plokštumos.
Tokio tipo šviestuvo tvirtinimas, montavimas ir pajungimas nereikalauja specifinių žinių. Jei projektuojate naujas erdves, patartina iš anksto pasirūpinti kištukiniais lizdais ir žinoma išpildyti visus saugumo reikalavimus.

Kokie yra stalinių lauko šviestuvų privalumai?

Staliniai lauko šviestuvai pasižymi mobilumu, yra atsparūs aplinkos poveikiui, bet kartu ir stilingi, puikiai priderinami prie eksterjero. Pagrindinė jų funkcija yra apšviesti detales arba konkrečius stalo ar kitos plokštumos plotus. LED technologija įgalina sureguliuoti šviesos srautą, sukurti jaukią atmosferą. Jei projektuojate lauko erdvių apšvietimą ir ieškote papildomų šviesos šaltinių, stilingų eksterjero detalių savo namuose ar viešose erdvėse, kreipkitės į „Lempa“ komandą ir mes mielai Jums padėsime visais apšvietimo klausimais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS