PREKIŲ FILTRAS

Pastatomi lauko šviestuvai suteikia itin dideles galimybes įgyvendinti apšvietimo idėjas prie gyvenamojo namo ar kitos paskirties pastato. Jais dažnai žymimi įvažiavimai, sodo takeliai. Nors tokie šviestuvai gali būti vadinami tikra lauko šviestuvų klasika, nes nuo seno jais puošiamos dvarų erdves, senamiesčių gatvelės ar ištaigingus sodus bei parkus. Šiandien būtent jie dažniausiai atlieka net kelias funkcijas ir padeda įgyvendinti praktiškai visas su apšvietimu lauke susijusias idėjas. Klasikiniai šviestuvai, modernūs grindiniai lauko šviestuvai ar, pavyzdžiui „Art Deco“ stiliaus pastatomi lauko šviestuvai yra funkcionalūs ir stilingi. Platus šviestuvų aukščių ir formų pasirinkimas leidžia juos pritaikyti prie pačių įvairiausių lauko erdvių.

Nuo klasikos iki futurizmo

Jei tradicinį pastatomą lauko šviestuvą įsivaizduotume kaip stulpą ir jo viršuje šviečiantį stiklinį gaubtą, tai moderniausi šviestuvai savo formomis išties gali nustebinti. Ne tik formomis, bet ir galimybėmis. Pavyzdžiui, jei norite apšviesti taką į namus, galite rinktis pastatomą šviestuvą, kuris atliks dar ir dekoratyvinio gėlių vazono funkciją. Turbūt ne kartą teko miesto erdvėse ar privačiuose parkuose matyti, jog ant šviestuvo konstrukcijos gali būti kabinamos svyrančios gėlės, jie gali būti formuojami kaip dviračių stovai ir pan.
Modernus ar net futuristinis dizainas, klasika ar modernumo ir klasikos derinys – toks platus Lempa.LT kataloge siūlomų pastatomų lauko šviestuvų asortimentas, nepriekaištingas kainos ir funkcionalumo bei kokybės santykis. Mūsų apšvietimo specialistai mielai patars ir padės išsirinkti. Kreipkitės internetu, telefonu ar užsukite į mūsų saloną Kaune.

Kokie yra pastatomų lauko šviestuvų privalumai?

Dekoratyvumas ir platus pritaikymo spektras leidžia įgyvendinti pačius netikėčiausius sumanymus, o vis dažniau tokie lauko šviestuvai tampa stilinga privataus namo kiemo puošmena ar neatsiejama jaukios lauko kavinės terasos dalimi. Taip pat pastatomi šviestuvai išsiskiria tuo, jog jie gali būti mobilūs. Tokie šviestuvai yra jungiami į elektros lizdą arba turi įvairaus tipo baterijas. Plėtojantis saulės baterijų technologijoms sparčiai populiarėja šviestuvai, kuriuos maitina baterijos, įkraunamos saulės spinduliais. LED technologija ir kokybiškų saulės baterijų panaudojimas lauko šviestuvuose leidžia kurti jaukią, stilingą, saugią ir tvarų vartojimą skatinančią aplinką.

Kokie gali būti pastatomi lauko šviestuvai?

Pastatomi lauko šviestuvai gali būti įvairių formų, gali skirtis medžiagos, iš kurių jie yra pagaminti. Taip pat – naudojamos technologijos. Skiriasi šviesos srautai, poveikis ir atsparumas aplinkai. Mūsų apšvietimo specialistai, išsiaiškinę pagrindinę norimą tokio šviestuvo funkciją, kiekvienam klientui pasiūlo individualius sprendimus ir bent kelis šviestuvų variantus.
Jei pageidaujama minkšto, išskaidyto šviesos srauto, tuomet rekomenduojame rinktis apvalius balto peršviečiamo plastiko šviestuvus. Galima pasirinkti net iš trijų dydžių, o tokie šviestuvai puikiai dera prie griežtesnių, labiau išreikštų eksterjero formų. Jie stilingai atrodys tiek prie betoninių, tiek prie medinių lauko takelių ar terasų.
Jei namų ar viešos erdvės aplinka reikalauja labiau klasikinių sprendimų, tuomet galima rinktis kiek griežtesnių formų šviestuvą, kurio korpusas pagamintas iš aliuminio. Difuzorius – iš gintaro spalvos stiklo. Tokių šviestuvų pagalba galima apšviesti sodo takus, o pavieniai šviestuvai gali būti naudojami apšviesti gėlynus, lauko grindinio šviestuvai – paryškinti įėjimus ar įvažiavimus.

Kaip įrengti pastatomą lauko šviestuvą?

Pastatomų lauko šviestuvų įrengimas priklauso nuo jo tipo. Šviestuvo tvirtinimas, montavimas ir pajungimas turėtų būti planuojami dar prieš įrenginėjant lauko erdvę, o tada viskas vykdoma kompleksiškai. Jei statote namą ar įrenginėjate naujas erdves, pravartu pasitarti su specialistais ir pasirūpinti elektros įvadu bei tvirtinimui reikalingomis detalėmis. Pavyzdžiui, gali būti, jog Jūsų pasirinktas pastatomas lauko šviestuvas turi būti tvirtinamas ant specialaus tvirto pagrindo. Tokį pagrindą patogiausia išlieti iš betono. Jei vykdote rekonstrukciją, taip pat svarbu įvertinti galimybes įvesti elektros įvadą. Tai būtina padaryti saugiai, numatyti galimą aplinkos poveikį ir laikantis visų tai erdvei numatytų reikalavimų.
Ilgametė darbo patirtis apšvietimo srityje bei glaudus bendradarbiavimas su architektais, dizaineriais, rangovais leidžia greitai ir profesionaliai įvertinti ir patarti, kokį pastatomą lauko šviestuvą rinktis. Taip pat – numatyti, kur jį reikia įrengti, užtikrinti norimą šviesos srautą ir jo intensyvumą.

Pastatomų lauko šviestuvų rinka:

„Lempa“ komanda tiesiogiai bendrauja ir bendradarbiauja su šviestuvų kūrėjais ir gamintojais iš visos Europos, todėl Jums galime pristatyti naujausias šviestuvų tendencijas, įgyvendinti pažangiausius techninius sprendimus. Savo klientams stengiamės pateikti išskirtinio dizaino ir patikimiausias prekes. Moderniausi LED technologijos sprendimai ir dizainerių išmonė lauko žibintus paverčia tikrais meno kūriniais. Plonos metalo konstrukcijos, itin kokybiškas ir aplinkos poveikiui atsparus plastikas – visa tai apšvietimo sprendimai, įgalinantys lauko erdves net ir tamsiausią naktį paversti jaukiomis, saugiomis ir gerai matomomis.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS