Darbo vietos apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Darbo vietos apšvietimas yra aktuali tema ne tik kalbant apie biurus ar kitas įprastas darbo erdves, bet ir namų zonas. Tiek privačiuose namuose, tiek ir butuose atsiranda vietos, kuriose atliekami vienoki ar kitokie darbai, o tam reikalingas tinkamas apšvietimas. Kalbant apie darbo vietą pirmiausiai mintyse kyla darbo su kompiuteriu vaizdinys. Kad toks darbas būtų patogus, įprasta pasirūpinti taisyklinga sėdėsena – tai yra patogia kėde, darbo stalu. Tačiau lygiai taip pat produktyviai dirbti padeda ir tinkamas darbo vietos apšvietimas.
Darbo kambario apšvietimas sutelkiamas tose zonose, kuriose vykdoma vienokia ar kitokia veikla. Staliniai šviestuvai, taškiniai LED ar akcentiniai prožektorių tipo šviestuvai padeda sutelkti šviesą būtent ten, kur labiausiai reikia. Be to galima rinktis 6viestuvus, kurie turi reguliavimo mechanizmą ir šviesos srautą patogiai pakreipti norima kryptimi. Taip pat šviestuvų pagalba galima atskirti norimas darbo kambario zonas, Pavyzdžiui, pastatomų šviestuvų pagalba atskirti darbo zoną nuo poilsio erdvės. Tam, kad dar labiau akcentuotume atskyrimą, galima panaudoti skirtingus pakabinamus šviestuvus.
Jei darbas vykdomas kompiuteriu ar kita technika, kuri turi ekraną, blizgius paviršius, tuomet projektuojant apšvietimą reikia įvertinti šiuos aspektus ir stengtis išvengti bet kokių atspindžių. Reikia parinkti kuo natūralesnę, tinkamai subalansuotą šviesą. Taip pat svarbu nepamiršti, jog darbo vietos apšvietimas privalo būti suprojektuotas ir įrengtas taip, kad neatsirastų nepageidaujamų šešėlių. Dirbantis asmuo ar asmenys turi turėti galimybę laisvai judėti nesibaimindami, kad sukurs šešėlį, kuris aptemdys darbo zoną.
Apšvietimas darbo vietoje yra reglamentuotas įstatymų ir turi atitikti visas keliamas higienos normas. Jei esate darbdavys, būtinai pasirūpinkite tinkamu apšvietimu, nes tai labai svarbu darbuotojų sveikatai, jų gerai savijautai ir darbo našumui. Jei planuojate įsirengti darbo vietą namuose, taip pat įvertinkite šiuos reikalavimus, o pagalbos kreipkitės į mūsų profesionalų komandą. Mes mielai padėsime suprojektuoti darbo vietos apšvietimą namuose ar biure, išrinksime tinkamiausius šviestuvus, paaiškinsime jų technines savybes. Kreipkitės internetu žemiau nurodytais kontaktais arba užsukite į mūsų saloną Kauno senamiestyje.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS