Apšvietimo projektavimas

PREKIŲ FILTRAS

Apšvietimo projektavimas yra ta sritis, kurioje esame sukaupę daug patirties ir kurioje galime Jums padėti nuo patarimo iki didžiausių projektų įgyvendinimo. Apšvietimo išdėstymas yra itin svarbus kuriant interjerą ar formuojant lauko erdves. Vienas pirmųjų privačių namų, butų, modernių darbo vietų, parduotuvių, viešo maitinimo vietų, pramogų zonų ar kitų erdvių projektavimo žingsnių yra idėjų apie galimą apšvietimą kėlimas ir kryptingas jų įgyvendinimas. Tiek vidaus, tiek lauko erdvėse apšvietimo parinkimas gali tapti vienu svarbiausiu aspektu, nulemiančiu ne tik erdvės estetinį vaizdą, bet ir funkcionalumą bei jaukumą.
Tinkamas apšvietimas svarbus emocinei ir psichinei sveikatai. Bendraudami su klientais nuolat pabrėžiame tai, o taip pat akcentuojami tvaraus vartojimo idėjas, kurios yra neatsiejamos nuo šių laikų apšvietimo projektavimo procesų. Visai nesvarbu, ar tai tik mažo miegamojo apšvietimas, ar didžiulė sistema, skirta pagrindinei prekybos centro aikštei apšviesti – viskas prasideda nuo mažų idėjų ir realių darbų jas įgyvendinant.
Nors interneto forumuose ar specializuotuose leidiniuose galima rasti daugybę informacijos ir patarimų, tačiau individualus apšvietimo projektas, kurį gausite iš šios srities profesionalų, yra būtent tai, ko reikia, norint nepriekaištingai įgyvendinti visus numatytus darbus. Jei Jus domina buto ar namo apšvietimo projektas, o galbūt ieškote, kas padėtų įgyvendinti idėjas eksterjero ar viešųjų erdvių apšvietimo srityse, tuomet kreipkitės į mūsų specialistų komandą ir mes mielai Jums padėsime.

Kaip vyksta apšvietimo planavimas?

Klientai dažniausiai kreipiasi turėdami idėją arba ieškodami kūrybinių minčių, neįprastų, bet efektyvių apšvietimo sprendimų. Tuomet vyksta detali analizė, nes reikia įvertinti aplinką (apšvietimas bus montuojamas lauke ar viduje, koks bus aplinkos poveikis ir pan.), konkrečias erdves (kiek yra natūralaus apšvietimo, kokia yra lubų, sienų ar kitų paviršių, prie kurių bus tvirtinamas apšvietimas, būklė ir kokios techninės galimybės), kitus galimus veiksnius, kurie svarbūs tiek apšvietimo montavimui, tiek vėlesniam jo funkcionavimui. Tuomet vykdomi detalūs skaičiavimai, parenkami šviestuvai, atitinkantys poreikius ir derantys prie aplinkos, kurioje vykdomas projektas.
Taigi apšvietimo projektavimas yra kompleksinis darbas, susidedantis ne tik iš techninių žinių ir patirties, įgyvendinant įvairius projektus, bet ir iš gebėjimo bendrauti, gebėjimo perprasti užsakovo norus ir rasti bendrą kalbą ne tik su idėjų autoriais, bet ir tais, kurie jas įgyvendina – rangovais. Mūsų komanda projektavimo darbus pradeda nuo konsultacijos, objekto ir jo planų analizės. Mes pasirūpiname visais reikiamais dokumentais, bendraujame su interjero dizaineriais, statybos darbų vykdytojais, tad apšvietimo projektą įgyvendiname nuo pradžių iki pabaigos.

Kokie yra „Lempa.lt komandos privalumai?

Itin patogu tai, jog mūsų salone Kaune galite apsilankyti Jums patogiu metu ir ne tik pasitarti su specialistais, bet ir apžiūrėti nuolat atnaujinamą šviestuvų ekspoziciją, apžiūrėti mūsų siūlomų šviestuvų iš viso pasaulio katalogą. Taip patogiau išgryninti idėjas, o, jei jų pritrūksta, mes mielai pasidaliname pačiomis šviežiausiomis naujienomis apie apšvietimo tendencijas. Mūsų komandos nariai nuolat dalyvauja įvairiuose seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, bendrauja su šviestuvų kūrėjais iš viso pasaulio. Žiniomis apie lauko ir vidaus apšvietimą mielai dalinamės su savo klientais.

Kokios yra apšvietimo projektavimo tendencijos?

Apšvietimas yra labai svarbus namų, biuro ar kitų viešų vidaus ir lauko erdvių planavimo elementas, nes be tinkamo apšvietimo sunikai įsivaizduojama bet kokia erdvė ir veikla joje. Viena pagrindinių tendencijų yra susijusi būtent su tuo, jog žmonės įsisaviną šią idėją ir apšvietimu ir visais su juo susijusiais elementais pradeda rūpintis iš anksto. Tam skiria daug dėmesio, negaili lėšų ir pasitiki apšvietimo planavimo profesionalais.
Kalbant apie šviestuvų madas ir jų tendencijas, galima pastebėti, jog įgyvendinama vis originalesnių projektų. Žinoma, kad tam postūmį davė LED technologija ir nuolat tobulinami sprendimai, kurie užtikrina funkcionalumą, saugumą, sumažina kaštus. Šviestuvai įgauna naujas formas, tačiau nepamirštama ir klasika. Puikus modernios klasikos pavyzdys yra pastaruoju metu išpopuliarėję prožektoriaus tipo šviestuvai ant bėgelių. Tai kryptiniai šviestuvai, kuriuos anksčiau buvome įpratę matyti, pavyzdžiui, parduotuvių vitrinose. Dabar vis dažniau jie įrengiami namų erdvėse ar, pavyzdžiui, moderniame bute, kurio lubos yra gan aukštos ir erdvė puikiai tinka akcentinio apšvietimo įrengimui.
Lauko erdvėse šviestuvai dažniausiai tarnauja kaip stilingos fasado detalės, kuruos tamsiuoju paros metu atlieka savo pagrindinę funkciją – tai yra apšviečia fasadą taip padėdami sukurti jaukumo jausmą, pabrėžti originalius architektūrinius sprendimus. Sparčiai tobulėja ir populiarėja technologijos, padedančios tiek vidaus, tiek lauko apšvietimą sujungti į vieną išmanių namų sistemą ir apšvietimą reguliuoti nuotoliniu būdu, specialių programėlių pagalba tiesiog iš savo mobiliojo telefono. Visa tai neatsiejama nuo tvaraus vartojimo idėjų. Taupus elektros vartojimas, jos gavimas iš atsinaujinančių šaltinių, energetinė nepriklausomybė ne tik regiono ar šalies, bet ir bendrijos ar privataus namo lygmenyje – tai taip pat su apšvietimo projektavimu ir ateities tendencijomis susiję temos, kurios iš teorinio lygmens vis dažniau įgyvendinamos realybėje.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS