Vonios šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Šviestuvai voniai projektuojami taip, kad jie būtų maksimaliai atsparūs aplinkos poveikiui, nebijotų drėgmės, temperatūros svyravimo. LED technologija suteikia galimybes sukurti paties įvairiausio stiliaus ir formų šviestuvus, nes jų nebevaržo minėti saugumo reikalavimai. Populiariausi šviestuvai vonios kambariui yra sieniniai arba lubiniai. Labai dažnai vonioje įrengiami užglaistomi lubiniai šviestuvai, kurie montuojami į gipsines lubas.
Taigi vonios kambaryje dažnai derinami kelių tipų vonios šviestuvai ir vyrauja apšvietimas, kurio šviesos srautas yra minkštas suteikiantis jaukumo. Tačiau svarbu tinkamai suprojektuoti vonios kambario apšvietimą, pasirūpinti ne tik šviestuvų išdėstymu, bet ir jų jungikliais, kištukiniais lizdais. Apšvietimą suprojektuoti taip, kad jis atitiktų visas norimas funkcijas ir kartu sukurtų jaukią aplinką, apšviestų tam tikras detales, kurias norima išryškinti vonios interjere.
Kreipkitės į mūsų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu ir mes mielai Jums patarsime, pakonsultuosime dėl kainos, padėsime išsirinkti tinkamiausius vonios kambario šviestuvus, suprojektuosime jų išdėstymą.

Vonios kambario apšvietimo projektavimas

Pagrindinė užduotis projektuojant vonios apšvietimą yra tinkamai išdėstyti šviesos šaltinius, kad šviesa pasiskirstytų tolygiai, būtų išvengta atspindžių, nepageidaujamų šešėlių. Vonios kambarys retai įsivaizduojamas be veidrodžio. Šis kambario elementas dažnai užima gan didelį plotą bendros vonios kambario erdvės, tad projektuojant apšvietimą reikia daug dėmesio skirti būtent galimiems atspindžiams, šešėlių kritimui. Žinoma, svarbu parinkti tinkamą vietą veidrodžiui, įvertinti jo savybes, atspindžio kampą ir pan.
Jei vonios kambaryje yra natūralios šviesos šaltinis, pavyzdžiui langas ar stoglangis, labai svarbu įvertinti šį aspektą. Dar vienas svarbus elementas, kalbant apie vonios kambario apšvietimą, yra jungikliai, kištukiniai lizdai ar, pavyzdžiui, visas valdymo pultas, kurio pagalba reguliuojamas apšvietimas ar atskiri jo elementai. Visus šiuos elektros sistemos elementus reikia įrengti taip, kad jie būtų apsaugoti nuo drėgmės, bet taip pat būtų patogioje ir lengvai prieinamoje vietoje.
Tiek apšvietimo, tiek su juo susijusių sistemų projektavimo bei įrengimo klausimais Jums greitai ir profesionaliai padės mūsų komanda. Kreipkitės Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Kokie šviestuvai voniai yra dažniausiai naudojami ir kodėl?

Vonios kambaryje bene populiariausi yra įvairių tipų sieniniai šviestuvai ir įleidžiami lubiniai šviestuvai. Pastarieji išpopuliarėjo dėl keleto priežasčių. Jie yra itin atsparūs aplinkos poveikiui, sutaupo vietos, o jų šviesos srautas yra švelnus ir padeda lengvai suformuoti norimą aplinkos nuotaiką.
Vonios sieniniai šviestuvai pasitarnauja kaip papildomas šviesos šaltinis, jie gali būti montuojami šalia (būtent, jei yra galimybė, patartina sieninius šviestuvus montuoti ne virš veidrodžio o jo šonuose) veidrodžio, taip pat gali būti naudojamos LED juostos. Šio tipo apšvietimas dažnai naudojamas apšviesti ne tik veidrodžiui, bet ir spintelei, darbastaliui šalia praustuvo ar kitiems vertikaliems bei horizontaliems vonios kambario elementams. Taip sukuriamas jaukumo įspūdis, o šviesos srautas neakina, išvengiama nepageidaujamų atspindžių. Be to LED juostos yra itin atsparios aplinkos poveikiui.
Vonios įleidžiami šviestuvai montuojami lubose, bet taip pat jie gali būti įrengiami interjero ertmėse taip suprojektuojant tam tikrą paslėptą apšvietimą. Įleidžiami lubiniai šviestuvai vonioje išdėstomi taip, kad krentantis šviesos srautas apšviestų norimas erdves. Šviesos srauto intensyvumas ir šviestuvų galingumas paskaičiuojamas apšvietimo profesionalų. Jei vonios kambario erdvėse pakanka vietos pakabinamiems lubiniams šviestuvams, galima juos suprojektuoti virš vonios. Vis populiaresni tampa BRA šviestuvai, kurie derinami prie interjero ir dažniausiai užima kiek daugiau vietos nei minimalistiniai sieniniai šviestuvai. Tačiau tiek pakabinami lubiniai, tiek BRA tipo šviestuvai gali tapti svarbiu interjero akcentu ir pagrindiniu šviesos šaltiniu, apšviečiančiu vonios kambario erdvę.
Jei ieškote unikalių sprendimų vonios kambario apšvietimui, norite gauti profesionalių patarimų dėl apšvietimo projektavimo, mes mielai Jums padėsime.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS