Art Deco šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

„Art Deco“ stilius be abejonės yra glaudžiai susijęs su puošnumu, rafinuotu skoniu ar netgi prabanga. Elegantiškos linijos, aukščiausios kokybės medžiagos, įvairūs puošybos elementai ir neribota šviestuvų kūrėjų išmonė leidžia šį stilių atrasti vėl ir vėl. Pasitelkdami interjero dizainerių gebėjimus klasiką derinti su modernybe, „Art Deco“ stilių pritaikyti moderniuose, minimalizmu pasižyminčiuose interjeruose, apšvietimo specialistai gali pasiūlyti nemažai sprendimų tiek individualiems namams, tiek ir viešoms erdvėms, pavyzdžiui, viešbučiams, restoranams.
„Art Deco“ stiliaus šviestuvai puikiai tinka svetainėms, valgomiesiems. Tai gali būti itin puošnūs lubiniai šviestuvai, traukiantys žvilgsnį kaip išskirtinis kambario ar kitos erdvės akcentas arba, pavyzdžiui, įvairių formų gaubtais ir puošybos detalėmis paįvairinti sieniniai šviestuvai, puikiai tinkantys kaip papildomas šviesos šaltinis.
Jei ieškote apšvietimo sprendimų, išskirtinių šviestuvų savo interjerui, kreipkitės į mūsų specialistų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu. Mes mielai Jums padėsime, pakonsultuosime dėl kainos, techninių šviestuvų savybių. Kviečiame apsilankyti mūsų salone Kauno senamiestyje.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS