PREKIŲ FILTRAS

Staliniai lauko šviestuvai padeda sukurti jaukią atmosferą lauko erdvėse. Jie puikiai tinka privačių namų terasose, lauko kavinėse ar kitose viešose erdvėse ir dažniausiai naudojami kaip papildomas ar dekoratyvus šviesos šaltinis. Pastatomas stalinis lauko šviestuvas gaminamas iš aplinkai atsparių medžiagų, jame įmontuojamas LED šviesos šaltinis.
. Šviestuvo korpusas gali būti pagamintas iš įvairių spalvų plastiko, metalo, sintetinio pluošto. Gali būti pasirenkamas modernus kompaktiškas dizainas arba klasikiniai gaubtai. Staliniai lauko šviestuvai derinami prie pastatų eksterjero, lauko baldų, kitų šviestuvų stiliaus ir aplinkos detalių.
„Lempa“ komanda mielai Jums patars, kokį lauko šviestuvą išsirinkti, kreipkitės internetu arba užsukite į mūsų saloną.

Kaip pajungti stalinį lauko šviestuvą?

Stalinių lauko šviestuvų įrengimas nėra itin sudėtingas, tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad tokio tipo šviestuvas dažniausiai atlieka pagalbinio šviesos šaltinio funkciją, tad svarbu tinkamai suprojektuoti visą lauko erdvės apšvietimą. Stalinio lauko šviestuvo pajungimui reikalingas kištukinis lizdas, o šviestuvas pastatomas ant stalo ar kitos plokštumos.
Tokio tipo šviestuvo tvirtinimas, montavimas ir pajungimas nereikalauja specifinių žinių. Jei projektuojate naujas erdves, patartina iš anksto pasirūpinti kištukiniais lizdais ir žinoma išpildyti visus saugumo reikalavimus.

Kokie yra stalinių lauko šviestuvų privalumai?

Staliniai lauko šviestuvai pasižymi mobilumu, yra atsparūs aplinkos poveikiui, bet kartu ir stilingi, puikiai priderinami prie eksterjero. Pagrindinė jų funkcija yra apšviesti detales arba konkrečius stalo ar kitos plokštumos plotus. LED technologija įgalina sureguliuoti šviesos srautą, sukurti jaukią atmosferą. Jei projektuojate lauko erdvių apšvietimą ir ieškote papildomų šviesos šaltinių, stilingų eksterjero detalių savo namuose ar viešose erdvėse, kreipkitės į „Lempa“ komandą ir mes mielai Jums padėsime visais apšvietimo klausimais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS