Valgomojo šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Valgomojo šviestuvai gali būti skirtingų tipų, tačiau vyraujantys yra pakabinami šviestuvai, kurie derinami ne tik prie kambario interjero, bet ir prie valgomojo stalo. Tokio tipo šviestuvai gali būti įvairių formų, dydžių. Jų šviesos srautas gali būti kryptinis arba platus, apšviečiantis ne tik stalo paviršių, bet ir dalį kambario.
Svarbiausia valgomojo šviestuvų funkcija yra apšviesti stalą, kuris ir yra pagrindinis šios erdvės akcentas. Todėl tinkamai parinktas šviestuvas ir bendras apšvietimo suprojektavimas yra labai svarbus. Jo pagalba sukuriamas jaukumo ir patogumo jausmas, o taip pat pabrėžiamas ar įtvirtinamas toje erdvėje vyraujantis stilius. Taigi šviestuvo tipas ir dydis priklauso ne tik nuo kambario stiliaus ar ploto, bet ir nuo valgomojo stalo formos, dydžio, dizaino, medžiagų, iš kurių jis pagamintas.
Klasikinio, modernaus ar, pavyzdžiui, „Art Deco“ stiliaus pakabinami šviestuvai puikiai tinka įvairių tipų valgomojo apšvietimui. Jie puikiai dera su, pavyzdžiui, BRA ar kitokiais sieniniais šviestuvais, toršerais. Jei ieškote tinkamo sprendimo savo valgomojo erdvei, mielai kreipkitės, padėsime išsirinkti šviestuvą, idealiai atitinkantį Jūsų poreikius bei tinkantį prie kambario interjero. Kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Kokie gali būti valgomojo šviestuvai?

Šviestuvai valgomajam pasirenkami pagal tai, koks yra pagrindinis šio kambario akcentas – tai yra valgomasis stalas. Patalpos interjeras, baldai, erdvė, kiti šviesos šaltiniai taip pat yra svarbūs, kad valgomasis taptų jaukia ir tinkamai apšviesta vieta džiugiai leisti laiką su šeima ar svečiais. Tačiau, kai kalbame apie valgomojo apšvietimą, dažniausiai omenyje turime šviestuvus virš valgomojo stalo.
Pakabinami lubiniai šviestuvai yra populiariausiais ir bene geriausias pasirinkimas, nes tokio tipo šviestuvų šviesos srautą patogu reguliuoti pagal poreikius. Taip pat šie šviestuvai gali būti įvairių dydžių ir apimti tiek nedidelių šeimyninių stalų, tiek masyvių valgomojo stalų plotą ir deramai jį apšviesti.
Gali būti panaudojami tiek pakabinami šviestuvai su sublokuotais šviesos šaltiniais, tiek ir šviestuvai su atskirais gaubtais ar net, pavyzdžiui LED juostų tipo apšvietimas. Akcentiniai šviestuvai patogūs ir praktiški todėl, jog galima greitai ir lengvai keisti apšvietimo kryptį pritaikant ją, pavyzdžiui, prie kitų šviesos šaltinių, stalo puošybos elementų ar pan. Vis sparčiau populiarėjantys šviestuvai ant bėgelių erdvėse, kuriose reikia taupyti vietą arba neužtenka aukščio pakabinamų šviestuvų įrengimui, tampa vienu iš sprendimų būdų. T.y. tokio tipo šviestuvai pasitarnauja ir kaip pagrindinis šviesos šaltinis.
Jei ieškote šviestuvų savo valgomajam, turite klausimų dėl kainos, šviestuvo sumontavimo ar turite kitų apšvietimo projektavimo klausimų, kreipkitės į mūsų profesionalų komandą žemiau nurodytais kontaktais. Mielai Jums padėsime.

Valgomojo kambario apšvietimo projektavimas

Valgomojo kambario apšvietimas projektuojamas taip, jog didžiausias šviesos srautas kristų ant valgomojo stalo ir jo prieigų. Pakabinami šviestuvai padeda įgyvendinti šias idėjas, o papildomi šviesos šaltiniai pastiprina jaukumo, ramybės jausmą. Papildoma šviesa valgomajam šviesiuoju paros metu gali kristi pro langus, tam pasitarnauja sieniniai ar pastatomi šviestuvai. Šviestuvų gaubtai, formos, stiliai derinami tarpusavyje tam, kad nepriekaištingai atrodytų kambario interjere. Techninės jų savybės, kurias paskaičiuoja apšvietimo projektavimo specialistai, įvertinamos ir suderinamos tam, kad kiekvienas šviesos šaltinis atliktų savo funkciją, o kambaryje būtų jauku, apšvietimas atitiktų visus poreikius bei sveikatos reikalavimus.
Todėl, jei įsirenginėjate valgomąjį ar ieškote sprendimų jau esamoms erdvėms, nedvejodami kreipkitės į mus ir mes mielai patarsime visais apšvietimo projektavimo klausimais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS