PREKIŲ FILTRAS

Įleidžiami lauko šviestuvai yra itin atsparūs aplinkos poveikiui. Tokio tipo šviestuvai gali būti montuojami tiek lubose, tiek sienose ar net laiptų pakopose, tvorose. Nors jų šviesos srautą galima nukreipti norima linkme, tačiau modernūs tokio tipo šviestuvai dažniausiai neturi gaubto, o taip pat – gali būti be rėmo. Todėl jie idealiai tinka vietose, kur siekiama sutaupyti erdvės arba šviesos šaltinis reikalingas kaip tam tikras eksterjero akcentas.
Nors šio tipo šviestuvų panaudojimo spektras išties platus, tačiau įleidžiamų lauko šviestuvų įrengimas reikalauja iš anksto pasirūpinti specialiomis ertmėmis ir elektros instaliacija. Todėl projektuojant tokio tipo apšvietimą labai svarbu tinkamai įvertinti konstrukcijų, į kurias bus montuojami įleidžiami lauko šviestuvai, techninius parametrus. Taip pat – paisyti visų saugumo reikalavimų. Tai profesionaliai padaryti Jums padės „Lempa“ komandos specialistai, kurie mielai patars, kokį šviestuvą išsirinkti, pakonsultuos jo kainos klausimais, padės jį įrengti taip, kad šis tarnautų ilgai ir patikimai.

Kokie būna įleidžiami lauko šviestuvai?

Įleidžiami LED lauko šviestuvai gali būti įvairių formų ir dydžių. LED technologija leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius apšvietimo projektus: nuo eksterjero detalių išryškinimo iki spalvoto apšvietimo, leidžiančio sukurti norimą pastato ar konkrečios lauko erdvės nuotaiką. Įleidžiami lauko šviestuvai gali būti naudojami kaip pagrindinis arba kaip papildomas šviesos šaltinis.

Kur dažniausiai naudojami įmontuojami lauko šviestuvai?

Įmontuojami lauko šviestuvai puikiai tarnauja terasose, atvirose verandose, balkonuose. Taip pat soduose takų ar net gėlynų apšvietimui, įvažiavimo į garažą ar įėjimo žymėjimui, laiptams, vartams, tarpvartėms apšviesti.
Svarbu parinkti optimalų šviestuvų kiekį. Jei jie derinami su kito tipo šviestuvais, tuomet reikia tiksliai įvertinti šviesos srautų persidengimą. Taip gaunamas norimas efektas, sutaupoma resursų ir įgyvendinamos tvaraus vartojimo idėjos.

Kaip tinkamai įrengti įleidžiamus lauko šviestuvus?

Tiek tokio tipo apšvietimo projektavimas, tiek šviestuvų tvirtinimas, pajungimas ir montavimas turėtų būti patikėtas profesionalams. Dažniausiai tokio tipo šviestuvai įrengiami tuomet, kai vykdomas privačių ar viešų erdvių renovavimas. Lengviausia įleidžiamus lauko šviestuvus įrengti naujai statomuose objektuose, nes tokiu atveju galima iš anksto pasirūpinti tam reikalinga infrastruktūra. Kad ir kokį projektą vykdote, mes mielai tuo pasirūpinsime. Kreipkitės internetu arba užsukite į mūsų saloną Kaune Jums patogiu metu.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS