Fasado apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Fasado apšvietimas aktuali tema ne tik privačių namų savininkams, bet ir urbanistikos specialistams, besirūpinantiems naujai statomų ar renovuojamų pastatų fasadų apšvietimu. Apšvietimas tampa vis svarbesniu aspektu ne tik funkcine, bet ir estetine prasme. Tinkamai suprojektuotas namų fasado apšvietimas padeda sukurti jaukumo, saugumo jausmą. Taip pat – išryškinti architektūrinius sprendimus, fasadų puošybos elementus, įėjimus į pastatus. Prie eksterjero priderinti lauko šviestuvai ir patys gali tapti stilingu ir puošniu elementu.

Namo apšvietimas iš lauko gali būti projektuojamas panaudojant kelių tipų lauko šviestuvus. Patys populiariausi šviestuvai, skirti fasado apšvietimui, yra LED sieniniai lauko šviestuvai. Jie gali būti įvairių dydžių, formų, skleisti skirtingo šiltumo šviesos srautą.  Modernūs sieniniai lauko šviestuvai puikiai dera prie modernios architektūros, o klasikiniai – prie klasikinės. Taip pat mūsų kataloge galima rasti ir šviestuvų, kuriuos galima pavadinti modernia klasika. Taip užtikriname, jog būtų nepriekaištingai įgyvendintos visos lauko apšvietimo idėjos, išryškinti visi fasado privalumai, o šviestuvų dizainas derėtų prie eksterjero ir kitų svarbių aplinkos elementų.

Fasado apšvietimas LED šviestuvų pagalba įgalina laikytis tvaraus vartojimo idėjų, nes tokio tipo šviestuvai padeda sutaupyti net iki keliolikos kartų daugiau energijos nei, pavyzdžiui, halogeniniai. Šviestuvai gali būti tvirtinami prie fasado,, akcentiniai lauko šviestuvai – įmontuojami į grindinį. Taip pat fasadų apšvietimui gali būti naudojami specialūs prožektoriais, LED juostos.

Nors mūsų siūlomi lauko šviestuvai pasižymi atsparumu aplinkos poveikiui, atitinka visas tvaraus vartojimo idėjas yra saugūs ir funkcionalūs, tačiau namo apšvietimo projektas reikalauja nemažai profesionalių žinių. Svarbu ne tik parinkti tinkamiausius šviestuvus ar jų, bet ir itin tiksliai apskaičiuoti, koks šviesos srautas yra optimaliausias, kaip deramai sumontuoti apšvietimą laikantis visų saugumo ir konkrečiai aplinkai keliamų reikalavimų.  Todėl, jei planuojate įsirengti nepriekaištingą fasado apšvietimą, kreipkitės į mūsų specialistų komandą ir mes mielai Jums patarsime, kokio tipo šviestuvus rinktis, padėsime suprojektuoti ir įrengti apšvietimą ir pasirūpinsime, kad jis Jums tarnautų ilgai ir patikimai. Kreipkitės Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais arba užsukite į mūsų saloną Kauno senamiestyje.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS