Miegamojo apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Miegamojo apšvietimas dažniausiai yra skirtas sukurti jaukią, ramią, intymią atmosferą. Tai subtili ir privati erdvė, kuri visų pirma yra skirta poilsiui. Todėl apšvietimo sprendimai turi būti projektuojami taip, kad šviesa būtų rami, jos srautą būtų galima reguliuoti pagal poreikius, paros metą. Šviestuvų pasirinkimą dažniausiai lemia vyraujantis interjero stilius, miegamojo kambario plotas, natūralus apšvietimo šaltinių skaičius ir jų išdėstymas.

Galima pastebėti, jog miegamojo kambario šviestuvai vis dažniau yra skirti ne tik jaukumui, intymumui sukurti, tačiau miegamojo erdvėse atsiranda veiklų, kurios reikalauja tam tikro apšvietimo. Pavyzdžiui, jei mėgstate skaityti lovoje, tuomet projektuojant miegamojo apšvietimą būtina parinkti skaitymui tinkamus šviestuvus, įrengiamus ar pastatomus prie pat lovos taip, kad puikiai apšviestų skaitymo zoną, netrukdytų šalia esantiems ir būtų patogu tokį šviestuvą įjungti-išjungti.

Miegamojo kambario apšvietimas gali būti suprojektuotas pasitelkiant įvairių tipų šviestuvus: lubiniai, pakabinami, BRA stiliaus šviestuvai, įmontuojami, prožektoriaus tipo, pastatomi šviestuvai ar mini toršerai – siūlome išties platų šviestuvų pasirinkimą. Mūsų kataloge rasite aukščiausius kokybės standartus, geriausių Europos ir viso pasaulio gamintojų šviestuvus, kurie puikiai derės prie Jūsų miegamojo interjero. Kreipkitės į mūsų profesionalų komandą ir mes mielai Jums patarsime, padėsime išsirinkti šviestuvus, o, jei pageidausite, suprojektuosime miegamojo kambario apšvietimą ir pasirūpinsime jo įrengimu.

Miegamojo šviestuvų įvairovė

Miegamojo apšvietimo sprendimai susiję su vyraujančiu stiliumi ir norima funkcija. Todėl įvairaus tipo šviestuvai miegamajame tarnauja kaip svarbi interjero detalė, tačiau retai kada tampa pagrindiniu šios namų erdvės akcentu.
Šviestuvai prie lovos arba sieniniai šviestuvai skaitymui taip pat yra neatsiejami poilsio zonos akcentai. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jų išdėstymą, bet ir į jungiklių įrengimą tam, kad būtų patogu įjungti ir išjungti šviestuvus. Taip pat prie jungiklių galima įrengti šviesos intensyvumo reguliavimo mechanizmą, kuris padės patogiai ir lengvai keisti apšvietimą. Šviestuvai prie lovos dažniausiai skirti skaitymui. Jie tvirtinami prie sienos arba tam puikiai tinka miegamojo staliniai šviestuvai. Pastarieji yra gan mobilūs, tad juos galima lengvai perkelti nuo miegamojo stalelio, prie, pavyzdžiui, veidrodžio ar ant komodos. Projektuojant apšvietimą svarbu pasirūpinti pakankamu kiekiu kištukinių lizdų ir jau minėtų jungiklių.
Tiek veidrodis, tiek rūbų spinta yra tie miegamojo kambario akcentai, kuriems taip pat dera skirti dėmesio išdėstant kambario apšvietimą. Prie veidrodžio iš šonų puikiai tinka sieniniai šviestuvai, kurie padeda išvengti nepageidaujamų šešėlių. Taip pat labai svarbu, kad šviesa būtų kuo natūralesnė. Spintos apšvietimui gali būti panaudojami akcentiniai šviestuvai, kurie tvirtinami prie lubų. Lentynoms – LED juostų konstrukcijos. Taip pat vis dažniau prie miegamojo yra gretinama drabužinė, kurios apšvietimą taip pat galima derinti su poilsio zonos apšvietimu, parinkti tokio pat stiliaus šviestuvus. Čia taip pat puikiai tiks LED šviestuvai, akcentiniai prožektoriaus tipo šviestuvai ant bėgelių.
Sieniniai BRA stiliaus šviestuvai miegamajame užtikrina jaukumo, intymumo jausmą. Jų pagalba galima apšviesti konkrečias kambario erdves, detales, pavyzdžiui, meno kūrinius. Taip pat miegamojo apšvietimo idėjos gali būti įgyvendinamos panaudojant toršerus. Jie puikiai gali pasitarnauti kaip papildomas šviesos šaltinis, o taip pat jų pagalba galima atskirti norimas miegamojo erdves.
Miegamojo lovos apšvietimas gali būti suprojektuojamas, pavyzdžiui, LED juostų pagalba, kuomet norima išryškinti šio baldo, kuris ir yra pagrindinis poilsio zonos akcentas, kontūrus, sukurti ypatingą jaukumo, intymumo jausmą. LED apšvietimas miegamajame padeda suformuoti ypatingą nuotaiką. Miegamojo apšvietimo idėjos
Įgyvendinamos atsižvelgiant į interjero aspektus, baldus ir žinomą pagrindinį akcentą – lovą.

Miegamojo apšvietimo ypatumai

Miegamojo apšvietimo sprendimai, suprojektuoti apšvietimo profesionalų, išsiskiria smulkiai apgalvotomis detalėmis ir sukurta atmosfera, kuri leidžia miegamojo zonoje jaustis patogiai, jaukiai, saugiai ir ramiai. Miegamojo lubų apšvietimas, sienų akcentai, šviestuvai prie lovos, netradiciniai apšvietimo sprendimai – visa tai turi būti tiksliai apskaičiuota, suderinta, panaudoti pažangiausi ir patogiausi apšvietimo sprendimai bei technologijos. Tiek sieniniai, tiek pastatomi ar pakabinami miegamojo šviestuvai gali būti reguliuojami nuotoliniu būdu: gali būti keičiamas apšvietimo ryškumas, spalva. Gali būti nustatomas įsijungimo ar išsijungimo laikas – t.y. miegamojo apšvietimas gali tapti išmanių namų dalimi, atitikti visas tvaraus vartojimo idėjas.
Šviestuvai miegamojo kambariui, kuriuos rasite mūsų kataloge, pasižymi išskirtiniu dizainu, atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus. Mūsų komandos profesionalai mielai patars, kaip suderinti skirtingų tipų šviestuvus, kaip sukurti ypatingą aplinką, užtikrinančią nepriekaištingą Jūsų poilsį. Jei turite klausimų apie miegamojo apšvietimo projektavimą, šviestuvų kainos ar ieškote unikalių techninių sprendimų, kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS