Vaikų kambario apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Vaikų kambario apšvietimas reikalauja išskirtinio dėmesio, tačiau taip pat reikia nepamiršti to, jog šios erdvės interjeras yra gan kintantis, tad projektuojant apšvietimą ir renkantis šviestuvus dera įvertinti daugybę faktorių. Vaiko kambario apšvietimas dažniausiai projektuojamas atsižvelgiant į natūralios šviesos šaltinius, taip pat į skirtingas kambario erdves, kuriose vykdomos skirtingos veiklos. Būtent šviestuvų ir tinkamai suprojektuoto apšvietimo pagalba įvairaus dydžio vaikų kambarius galima paversti itin jaukiomis ir daug poreikių patenkinančiomis erdvėmis. Šviestuvai vaikų kambariui gali būti parenkami tokie, kurie atliktų net kelias funkcijas, pavyzdžiui, apšviestų zoną, kurioje vaikas žaidžia ir stalą, kur jis ruošia namų darbus ar piešia. Patogu ir praktiška, kai vaikų kambario šviestuvų šviesos srautas ir apšvietimo intensyvumas būtų lengvai ir patogiai reguliuojamas.
Vaikų kambario šviestuvai gali būti įvairių tipų: vaikiški lubiniai šviestuvai, sieniniai, pastatomi ar staliniai šviestuvai. Taip pat ir gan specializuoti, pavyzdžiui, vis populiaresnės tampa naktinės lempos vaikų kambariui arba vaikiški šviestuvai, kuriuos galima valdyti nuotoliniu būdu išmaniųjų įrenginių pagalba. Vaikų kambario šviestuvai
Dažnai šviestuvai vaikams pasižymi žaismingumu, tačiau vienas pagrindinių, kuris lemia pasirinkimą, yra tai, kaip konkretus šviestuvas dera vaiko kambario interjere. Vis dažniau tėvai į pagalbą pasitelkia interjero dizainerius, kurie sukuria išties ypatingas erdves mažiesiems. Šios erdvės „auga“ kartu su vaiku todėl kartais tenka iš naujo projektuoti ir vaikų kambario apšvietimą. Tačiau mūsų komandos specialistai stengiasi viską iš anksto suplanuoti taip, kad užtektų tik kelių minimalių pakeitimų. Jei kambarys nėra pertvarkomas iš esmės, tuomet kartais užtenka tik pakeisti šviestuvą. Natūralu, kad vaiką džiuginęs, pavyzdžiui, debesėlio ar gyvūno formos šviestuvas, vaikui ūgtelėjus pasidaro nebeaktualus. Tikėtina, kad keičiasi ir kambario interjeras, tad iš anksto pasitelkus apšvietimo profesionalų pagalbą, galima numatyti galimus pakeitimus ir taip sutaupyti lėšų bei išvengti papildomų rūpesčių dėl elektros instaliacijos ar kitų techninių darbų.
Jei projektuojate vaikų kambario apšvietimą, mielai Jums padėsime, patarsime, kokius šviestuvus rinktis, paaiškinsime jų technines savybes. Užtikriname, kad mūsų kataloge pateikiami šviestuvai atitinka visus aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, tad jie puikiai tiks jūsų vaiko kambariui, nepriekaištingai atliks savo funkciją ir džiugins vaiką.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS