Sietynai

PREKIŲ FILTRAS

Sietynas yra klasikinis šviestuvas, o klasika pasižymi tuo, jog ji nėra pavaldi mados vėjams ir kartais visai netikėtai gali tilpti į vienokius ar kitokius interjero rėmus. Todėl mes galime patvirtinti, jog sietynas puikiai tinka ir moderniuose butuose, namuose, ir ten, kur išties reikia pabrėžti autentišką puošnumą, rafinuotumą, prabangą. Sietynai gali būti ne tik klasikiniai, bet ir modernūs. O vis dažniau šviestuvų kūrėjai iš viso pasaulio pateikia sietynų interpretacijas, kurias galima pavadinti modernia klasika. Tokie įspūdingi šviestuvai, primenantys meno kūrinius gali papuošti tiek namų, tiek viešų erdvių interjerus.
Taigi galima teigti, jog sietynas Jūsų pasirinktoje erdvėje atliks ne tik savo pagrindinę – apšvietimo funkciją, bet ir pasitarnaus kaip svarus interjero akcentas. Pavyzdžiui, prabangūs krištoliniai sietynai ekspertų sugretinami su meno kūriniais, į kuriuos galima investuoti. Žymiausi tokių šviestuvų gamintojai iš Italijos, Čekijos, Austrijos ar kitų šalių užtikrina kokybę, išskirtinumą ir ilgaamžiškumą. Taip pat – unikalumą, nes kliento pageidavimu sietynai gali būti suprojektuoti pagal individualų užsakymą, pritaikyti konkrečiai erdvei.
Jei ieškote sietyno, kviečiame įsitikinti, jog šio tipo šviestuvai gali būti ne tik senoviniai ar tik labai dideli, bet ir modernūs, tinkantys įvairaus dydžio erdvėms ir skirtingiems interjerams. Kreipkitės į mūsų apšvietimo profesionalų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Kokie gali būti sietynai?

Nors sietyną išties galima priskirti prie klasikinių šviestuvų, tačiau jų dizainas gali būti ir modernus, lengvai pritaikomas prie šių dienų interjerų. Sietynai gaminami iš krištolo, kuris itin kruopščiai nušlifuojamas rankomis. Jų korpusams taip pat naudojamos aukščiausios kokybės ir patvarumo medžiagos. Mūsų kataloge galima rinktis įvairių spalvų, skirtingus puošybos elementus turinčius ar net futuristinių formų šviestuvus. Tai rankų darbo meistrystės pavyzdžiai, o kartu ir šviestuvų kūrėjų išmonės vaisiai.
Sietynai unikalūs ir tuo, jog gali būti tokio dydžio, jog vieno sietyno užteks visam kambariui apšviesti. Tai padeda sutaupyti vietos, nes nebereikia jokių papildomų šviesos šaltinių. Bene vienintelis reikalavimas – pakankamai aukštos lubos ir didelis jų plotas tam, kad būtų galima sumontuoti pasirinktą sietyną ir jis atsiskleistų visu savo žavumu.
Jei ieškote sietyno savo svetainės interjerui, valgomajam, restorano, viešbučio ar kitoms erdvėms, kreipkitės į mūsų komandą ir mes ne tik sugriausime mitus apie sietynus, bet mielai patarsime bei padėsime išsirinkti.

Sietynų projektavimas ir įrengimas

Sietynas yra pakabinami ant lubų ir gali būti labai dideli, su gausybe puošybos elementų, bei kiek kuklesni, pritaikyti mažesnėms erdvėms. Sietyno tvirtinimas ir montavimas reikalauja nemažai žinių, nes viena pirmųjų užduočių yra parinkti tinkamą šviestuvą numatytai erdvei. Dažniausiai sietynai kabinami valgomuosiuose, svetainėse. Įvairiose viešbučių, restoranų erdvėse. Jie skleidžia malonią šviesą, sukuria jaukumo, prabangos jausmą, o dažnai tampa itin reikšminga ir akį traukiančia interjero detale.
Sietyną reikia suprojektuoti taip, kad jis maksimaliai apšviestų erdvę, kurioje yra pakabintas, o taip pat nepriekaištingai derėtų interjere. Jei, pavyzdžiui, svetainėje tinkamai suprojektuojamas sietynas, jis užtikrina apšvietimą ir nebereikia papildomų šviesos šaltinių. Sietynuose naudojamas krištolas yra ne tik puošybos detalė, bet ir šviestuvo elementas, unikaliai praleidžiantis šviesos srautą ir taip suteikiantis dar ypatingesnį pojūtį.
Sietynai gali būti projektuojami ir pagal individualius užsakymus. Jei ieškote unikalių apšvietimo sprendimų, domitės sietynais, turite klausimų dėl jų kainos, techninių savybių, kreipkitės į mūsų profesionalų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS