Kryptiniai akcentiniai šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Kryptiniai šviestuvai yra plačiai pritaikomi, nes gali būti tvirtinami ne tik prie lubų, bet ir prie sienų ar kitų plokštumų, nuo kurių norima apšviesti ir akcentuoti konkrečias kambario ar kitos erdvės dalis. Yra nesunku keisti tokių akcentinių šviestuvų apšvietimo kampą, šviestuvo gaubto ir pasirinkto šviesos šaltinio stiprumo pagalba reguliuoti apšvietimo intensyvumą.
Akcentiniai šviestuvai puikiai pritaikomi tose namų ar viešose erdvėse, kur reikia sukoncentruoti apšvietimą, vykdoma veikla arba yra įrengtos tam tikros detalės, kurias reikia pabrėžti. Taip pat šio tipo šviestuvai naudojami apšviesti darbo vietas, vitrinas, interjero ar eksterjero detales.
Akcentinis apšvietimas vis dažniau sutinkamas moderniuose interjeruose. Galima teigti, kad iš viešų komercinių erdvių šio tipo apšvietimas atkeliavo į privačias erdves – svetaines, valgomuosius. Kad šis apšvietimas būtų ne tik stilingas, bet ir funkcionalus, dera jo projektavimą patikėti apšvietimo specialistams. Mūsų komanda mielai bendradarbiauja su interjero dizaineriais ar privačiais užsakovais, norinčiais įsirengti kryptinį, akcentinį apšvietimą.

Kryptinio apšvietimo projektavimas

Tokio tipo apšvietimas pasižymi funkcionalumu, nes gan greitai ir lengvai galima keisti apšvietimo kryptį, kampą. Taip pat šie šviestuvai lengvai derinami su kito tipo šviestuvais. Tačiau tam būtina apšvietimo specialistų pagalba. Tiek modernūs, tiek klasikiniai interjerai vis dažniau paįvairinami kryptinio apšvietimo elementais, nes tokie šviestuvai ne tk funkcionalūs, bet ir gali puikiai pasitarnauti kaip interjero detalė.
Lubiniai kryptiniai šviestuvai taip pat padeda sutaupyti erdvės, nes gali būti tvirtinami tiesiai prie betoninių ar kito tipo lubų. Jeigu anksčiau lubiniai ar sieniniai kryptiniai šviestuvai buvo pritaikomi tik, pavyzdžiui, parduotuvių vitrinų ar kitų viešų erdvių akcentiniam apšvietimui, tai šiuo metu akcentinių šviestuvų sistemos tampa neatsiejama modernaus interjero dalimi.
Tiek namų, tiek viešose erdvėse dažniausiai naudojami LED akcentiniai šviestuvai. Jie nėra kenksmingi aplinka, o LED technologija leidžia išgauti itin natūralią šviesą, kuri nekenkia meno kūriniams ar kitoms detalėms, kurias siekiama apšviesti. Taip pat, kryptiniai šviestuvai vis dažniau naudojami eksterjere. Mūsų siūlomi produktai atitinka visus aukščiausius saugumo ir kokybės reikalavimus, yra atsparūs aplinkos poveikiui, tad tarnaus ilgai ir patikimai. Jei turite klausimų dėl apšvietimo projektavimo, kreipkitės į mūsų komandą Jums patogiu būdu.

Akcentinių, kryptinių šviestuvų įrengimas

Akcentinių šviestuvų tvirtinimas, pajungimas ir montavimas priklauso nuo šviestuvo modelio ir to, kokio funkcionalumo bus siekiama. Statiški akcentiniai šviestuvai prie lubų bus tvirtinami kaip ir įprasti lubiniai šviestuvai. Šviestuvai, turintys krypties reguliavimo mechanizmą gali būti tvirtinami ne tik prie lubų, bet ir prie sienų ar kitų plokštumų. Dažnai tam naudojami bėgeliai. Jie atlieka ne tik laikiklio funkciją, bet jų pagalba lengvai ir patogiai galima keisti šviestuvų poziciją. Dėl šviestuvų tvirtinimo kreipkitės į mūsų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu. Mes mielai pakonsultuosime dėl šviestuvų ir papildomų detalių kainos, padėsime įrengti net ir pačias sudėtingiausias akcentinių šviestuvų instaliacijas namuose ar viešose erdvėse.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS