PREKIŲ FILTRAS

Lubiniai lauko šviestuvai yra tvirtinami prie pat lubų. Jų aplinkos apšvietimo savybės panašios į pakabinamų lauko šviestuvų, panašiai vykdomas ir pajungimas bei montavimas. Šie šviestuvai nepamainomi tuomet, kai norima sutaupyti erdvės ir iš viršaus apšviesti lauko terasas, įėjimus prie namo, balkonus. Galimi klasikiniai, modernūs arba, pavyzdžiui, puošnūs „Art Deco“ stiliaus šviestuvai.
Norimas šviesos intensyvumas priklauso nuo pasirinkto LED šviesos šaltinio, kuris nuo aplinkos apsaugomas skaidrius stiklu ar peršviečiamu plastiku. Taip pat šviesos srautui įtakos turi šviestuvo gaubto forma, kuri dažniausiai gaminama iš aplinkai atsparaus aliuminio. „Lempa“ kataloge galima rinktis iš įvairių formų ir spalvų prie lubų tvirtinamų lauko šviestuvų ir juos įsigyti internetu arba mūsų salone. Jei turite klausimų dėl nuolatinio bendradarbiavimo, didmeninės kainos, ieškote unikalių apšvietimo sprendimų, kreipkitės telefonu ar el. paštu. Mes mielai atsakysime ir Jums padėsime.

Kaip tvirtinami lubiniai lauko šviestuvai?

Prie lubų tvirtinami lauko šviestuvų korpusas yra pagamintas iš aliuminio, todėl jie yra lengvi ir nereikia tvirtinimo detalių itin giliai gręžti į lubas. Laikantis visų saugumo reikalavimų užtenka kelių laikiklių, kurie būna komplekte prie gaminio.
Svarbu tinkamai numatyti šviestuvo vietą, kad jis optimaliai apšviestų norimą lauko erdvę. Mūsų komandos specialistai greitai ir profesionaliai pateiks apskaičiavimus, kiek ir kokių šviestuvų Jums reikia norint gauti pageidaujamą efektą.

Kokie yra prie lubų tvirtinamų šviestuvų privalumai?

Šie šviestuvai lengvai tvirtinami, esant –emesnėms luboms jie puikiai padeda sutaupyti erdvę ir efektyviai apšviečia norimą plotą iš viršaus.
Lubiniai šviestuvai yra mažiau veikiami aplinkos, nes dažniausiai jų nepasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, jie gali būti kabinami lauko erdvėse, kuriose būna gūsingas vėjas. Įvairios formos ir dydžiai lengvai pritaikomi prie skirtingos architektūros. Skirtingo intensyvumo šviesos srautai, išgaunami naudojant skirtingo stiprumo LED technologiją, leidžia lengvai įgyvendinti funkcinius ir eksterjero puošybos sprendimus.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS