PREKIŲ FILTRAS

Staliniai šviestuvai padeda apšviesti kambario detales, naudojami darbo vietose. Taip pat jie gali būti naudojami kaip stilingi interjero akcentai. Jie pastatomi arba pritvirtinami prie stalo, yra mobilūs, dažniausiai turi reguliavimo mechanizmus, padedančius nukreipti šviesos srautą, keisti apšvietimo kampą. Pastatomas arba prie stalo prisukamas stalinis šviestuvas yra nepakeičiamas pagalbininkas skaitantiems ar užsiimantiems kita veikla, reikalaujančia kokybiško apšvietimo.
Todėl staliniai šviestuvai dažniausiai naudojami vaikų kambariuose, biuro ar laisvalaikio erdvėse, kur reikia kruopščiai suprojektuoti šviesos kritimo kryptį ir nedidelį plotą bei tinkamą kampą. Taip pat jie gali būti pritaikyti miegamajame – pastatyti ant naktinio stalelio ir sureguliuoti taip, jog leistų patogiai skaityti lovoje arba sukurtų norimą intymų apšvietimą. „Lempa“ komanda mielai patars, kokį stalinį šviestuvą išsirinkti, pakonsultuos dėl kainos, pritaikys šviestuvą prie interjero ir suprojektuos norimą apšvietimą.

Stalinių šviestuvų panaudojimas

Staliniai šviestuvai naudojami kaip papildomas šviesos šaltinis namų interjere ar viešose erdvėse. Todėl labai svarbu jų skleidžiamą šviesos srautą suprojektuoti taip, kad jis derėtų prie kitų šviesos šaltinių. Taip pat – suderinti dizainą ir stengtis neapkrauti erdvės šviestuvais.Grakščios metalo konstrukcijos, itin kokybiškas plastikas, stiklas, mediena – iš įvairių aukščiausius kokybės standartus atitinkančių medžiagų pagaminti šviestuvai puikiai pritaikomi įvairiose erdvėse. Klasikiniai, modernūs ar, pavyzdžiui, „Art Deco“ stiliaus šviestuvai su LED technologija gali būti žaismingi, griežti, puošnūs. Jei šviestuvai vaikų kambariui bus spalvingesni, turintys mažiau lengvai pažeidžiamų detalių, tai, pavyzdžiui, darbo kabinete jie pasižymės griežtumu, galbūt minimalizmu ar net prabanga. Staliniai šviestuvai pasižymi tuo, jog juose puikiai dera stilius ir funkcionalumas. Nors jie paprastai pritaikomi darbui, tačiau vis dažniau tarnauja ir kaip stilinga interjero puošmena.

Kokie yra stalinių šviestuvų privalumai?

Staliniai šviestuvai pasižymi funkcionalumu, yra patvarūs, bet kartu ir stilingi, puikiai priderinami prie interjero. Pagrindinė jų funkcija yra apšviesti detales arba konkrečius stalo ar kitos plokštumos plotus. Šviesos diodų technologija įgalina sureguliuoti šviesos srautą taip, kad jis nevargintų akių, neužgožtų aplinkos. Jauki ir koncentruota šviesa puikiai apšviečia darbo stalą, leidžia mėgautis mėgstamais skaitiniais lovoje ar fotelyje. Tereikia šviestuvą pastatyti ar pritvirtinti prie stalo, ar kito tam pritaikyto paviršiaus, įjungti šviestuvą į kištukinį lizdą ir patogiai bei greitai sureguliuoti apšvietimo kampą.
Pastatomas stalinis šviestuvas puikiai tarnauja ir kaip interjero akcentas, jo pagalba gali būti sukuriama nuotaika, pavyzdžiui, miegamojo erdvėse, restoranuose ar kitose privačiose ir viešose erdvėse, kur itin svarbu jaukumą kuriančios detalės. Jei planuojate paįvairinti vidaus erdvių apšvietimą būtent stalinių šviestuvų pagalba, siekiate maksimalaus funkcionalumo ir stiliaus dermės, kreipkitės į „Lempa“ komandą. Mūsų komandos specialistai Jums greitai ir profesionaliai patars, padės išsirinkti.

Kokie gali būti staliniai šviestuvai?

Paprasčiausia stalinius šviestuvus būtų skirstyti į klasikinius ir modernius, tačiau jų dizaine puikiai dera įvairūs stiliai. Pagrindinis tokio šviestuvo akcentas yra jo gaubtas. Pavyzdžiui, klasikinė apvali gaubto forma yra universali ir leidžia šviestuvą pritaikyti tiek gyvenamosiose, tiek viešose erdvėse. Įvairūs metaliniai akcentai, paslankūs laikikliai, stilingi jungikliai leidžia staliniams šviestuvams suteikti modernias ar net futuristines formas, kurios puikiai tinka prie tokio tipo interjero.
Be gaubto formų ir dydžių bei medžiagų, iš kurių jis yra pagamintas, skiriasi ir šviestuvų aukščiai. Jei toršerai statomi tiesiai ant grindų, tai staliniai šviestuvai, kaip ir byloja jų pavadinimas, pastatomi ar kitaip pritvirtinami prie stalo, naktinio stalelio, darbastalio, vaikų rašomojo stalo ar, pavyzdžiui, baro.
Šviestuvo gaubtas derinamas prie jo pagrindo, o šis užtikrina šviestuvo stabilumą, jame gali būti sumontuota šviestuvo valdymo sistema. Itin elegantiški minimalistiniai stalo šviestuvai savo dizainu primena modernius toršerus, taip pat jie gali būti pagaminti iš vientiso peršviečiamo plastiko, būti, pavyzdžiui, butelio, biusto, gyvūno formos.. Kviečiame išsirinkti sau patinkantį šviestuvą „Lempa“ kataloge, o mūsų profesionalai Jums mielai patars visais apšvietimo klausimais. Kreipkitės internetu, telefonu ar užsukite į saloną.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS