Toršerai

PREKIŲ FILTRAS

Toršeras arba pastatomas šviestuvas – tai dar vienas šviestuvo tipas, kurį galima pavadinti klasikiniu. Stebėdami būtent šio tipo šviestuvų pokyčius galime puikiai matyti, kaip evoliucionuoja šviestuvai. Daugeliu atvejų šie pokyčiai susiję su naujais vėjais namų ar kitų erdvių interjeruose, o taip pat su naujų apšvietimo sistemų atsiradimu ir nuolatiniu tobulėjimu. Šviestuvų kūrėjai nebijo eksperimentuoti ir nors iš pirmo žvilgsnio vietos saviraiškai kuriant pastatomą toršerą nėra itin daug, tačiau dizaineriai tikrai moka nustebinti.
Klasikiniai, modernūs ar puošnūs „Art Deco“ stiliaus pastatomi šviestuvai – toršerai naudojami kaip papildomas šviesos šaltinis ir puikiai pritaikomi įvairiose namų erdvėse, kavinėse, restoranuose ar, pavyzdžiui, lauko terasose. Jie gali būti skirti skaitymui, apšviesti darbo stalus, poilsio zonas. Taip pat jų pagalba galima atskirti erdves, tad jie gali būti panaudojami tiek miegamojo kambaryje, tiek svetainėje ar vaikų kambaryje, biure, koridoriuose.
Jei ieškote toršerų, turite klausimų dėl kainos, jų techninių parametrų, m\kriepkitės į mūsų komandos apšvietimo specialistus ir mes mielai patarsime ir padėsime išsirinkti. Kreipkitės internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais arba užsukti į mūsų saloną Kauno senamiestyje.

Kaip išsirinkti toršerą?

Tam, kad pastatomas šviestuvas – toršeras veiktų, tereikia kištukinio lizdo, tad planuojant, kur įrengti tokio tipo šviestuvą, nereikia rūpintis jo montavimo ir įrengimo darbais. Toršerai yra mobilūs, o įvairios jų formos, dydžiai leidžia juos pritaikyti skirtingose erdvėse. Todėl renkantis pastatomą šviestuvą dažniausiai dėmesys kreipiamas į interjerą, kuriame planuojama statyti šviestuvą. Taip pat svarbi ir šviestuvo funkcija, nes toršeras gali būti su statiniu šviesos šaltiniu, bet taip pat jo šviesos srautas gali būti akcentinis. Jei toks šviestuvas reikalingas skaitymui, darbastalio ar poilsio zonos apšvietimui, tuomet patartina rinktis šviestuvus su gaubtais, sukoncentruojančiais šviesos srautą ir su mechanizmais, leidžiančiais keisti apšvietimo kampą. Jei toršeras interjere labiau atlieka estetinę funkciją ir yra stiliaus elementas, tuomet dėmesys skiriamas jo formoms, medžiagiškumui.
Nors dažnai toršerai derinami su sieniniais šviestuvais, pakabinamais šviestuvais, tačiau toršerai yra mobilūs ir kai kurie yra itin neutralaus dizaino, lengvai pritaikomi prie skirtingo interjero.
Planuodami namų, biuro ar kitų erdvių apšvietimą kreipkitės į mūsų komandos specialistus, nes taip greičiau ir profesionaliai galėsite mėgautis jaukiu ir stilingu apšvietimu.

Pastatomi šviestuvai Jūsų interjere:

Toršerų pagalba galima įgyvendinti pačius netikėčiausius apšvietimo sprendimus, todėl šio tipo šviestuvai vertinami ir nuolat sukuriama naujų dizaino formų, atnaujinami klasikiniai dizainai. LED technologija ir jos panaudojimas kuriant toršerus atitolino šių dienų modernistinius ar net futurizmu dvelkiančius šviestuvus nuo klasikinių, tačiau išliko tokio tipo apšvietimo idėja. Kai šviestuvas yra kartu ir interjero akcentas, ir funkcionalus įrenginys, galintis keisti savo vietą, apšvietimo kampą, ryškumą ar net formas.
Ieškodami pastatomų šviestuvų mūsų prekių kataloge klientai neretai maloniai nustemba dėl to, jog mūsų atstovaujami šviestuvų gamintojai išties nestokoja išmonės ir jų sukurti šviestuvų dizaineriai primena tikrus meno kūrinius. Nuo gamtos motyvų iki griežtų metalo formų, nuo lengvų lyg debesys ir ramų šviesos srautą skleidžiančių iki klasikių prabanga dvelkiančių toršerų – visa tai tam, kad atrastumėte Jums labiausiai tinkantį. Jei turite klausimų, ieškote unikalių apšvietimo sprendimų, kreipkitės į mūsų komandos profesionalus ir mes mielai Jums padėsime išsirinkti, patarsime ir suprojektuosime apšvietimą, nepriekaištingai atitinkantį Jūsų poreikius. Kviečiame užsukti į mūsų saloną Kauno senamiestyje ir apžiūrėti čia nuolat atnaujinamas šviestuvų ekspozicijas.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS