Virtuvės apšvietimas

PREKIŲ FILTRAS

Virtuvės apšvietimas iš kitų namų erdvių išsiskiria savo ryškumu. Nors puošnūs šviestuvai gali suteikti virtuvei papildomo žavesio, tačiau virtuvės apšvietimo idėjos visų pirma susijusios su funkcionalumu. Tiek apšvietimo specialistai, tiek ir asmenys, dažnai gaminantys maistą patvirtins, kad itin svarbu gerai apšviesti darbastalius, viryklę – tas zonas, kur vyksta maisto ruošimas. Skirtingoms virtuvės zonoms gali būti panaudoti skirtingo tipo šviestuvai. Jie padeda užtikrinti, kad šioje namų erdvėje bus patogu gaminti maistą, o taip pat – sukuria jaukumo jausmą.
Pastaruoju metu itin populiarus virtuvės apšvietimas LED šviestuvų pagalba. Nors šviestuvai mažai virtuvei ar didelėms maisto gaminimo erdvėms gali būti skirtingų tipų, tačiau jie gan lengvai derinami tarpusavyje, nes dažniausiai jų nebūna daug. Pavyzdžiui, pakabinami virtuvės šviestuvai ar akcentiniai prožektoriaus tipo šviestuvai derinami su įleidžiamais ar virtuvės baldų šviestuvais, kuriuos itin patogu sumontuoti naudojant LED juostas. Nors stilius ir estetika yra svarbu, tačiau pirmiausiai virtuvėje pabrėžiamas funkcionalumas, ryškus akcentinis apšvietimas.
Jei ieškote apšvietimo sprendimų savo namų ar biuro virtuvei, įsirenginėjate profesionalią virtuvę restorane ar kavinėje, kreipkitės į mūsų komandą ir mes mielai Jums padėsime suprojektuoti apšvietimą, patarsime, kokio tipo šviestuvus rinktis, pakonsultuosime dėl kainos, atsakysime į visus su virtuvės erdvių apšvietimu susijusiais klausimais.

Virtuvės baldų apšvietimas

Taigi apšvietimas virtuvėje yra labai svarbus, o čia puikiai dera pakabinami ir įleidžiami šviestuvai, o taip pat – LED juostos, kurių pagalba sumontuojami virtuvės spintelių šviestuvai, apšviečiami darbastaliai. Virtuvės stalviršio apšvietimas gali būti projektuojamas ir pasitelkiant taškinius LED šviestuvus, kurie padės apšviesti tas vietas, kurioms reikia itin ryškaus ir koncentruoto apšvietimo. Po spintelėmis, lentynų šonuose ar darbastalio kraštuose įrengiamas LED apšvietimas taip pat padeda apšviesti norimas vietas ir suteikia estetinio žavesio. Nuo lubų į apačią šviečiančiais lubiniais akcentiniai šviestuvais galima išryškinti norimas virtuvės vietas. Pavyzdžiui, virtuvės barą, stalą, virtuvės viduryje esančią salelę, kur pjaustomas maistas.

Virtuvės apšvietimo projektavimas

Projektuojant virtuvės apšvietimą taip pat svarbu šios erdvės plotas. Pavyzdžiui, mažos virtuvės apšvietimas bus projektuojamas taip, kad vienas šviestuvas galėtų atlikti kelias funkcijas ir taip būtų sutaupoma erdvės bei užtikrinamas maksimalus patogumas. Tm geriausiai tiks lubiniai šviestuvai, su reguliavimo mechanizmu, leidžiančiu nukreipti šviesos srautą konkrečia kryptimi. Taip pat – įmontuojami šviestuvai, LED juostos. Didesnėse erdvėse gali būti panaudojami šviestuvai su masyvesniais gaubtais arba, pavyzdžiui, pakabinamos LED panelės. Virtuvės ir valgomojo apšvietimas, kuomet šios namų zonos sujungtos, gali būti derinamas, o taip pat būtent šviestuvų pagalba galima atskirti šias dvi erdves.
Mūsų kataloge siūlomi šviestuvai pasižymi aukščiausiais kokybės standartais, saugumu, atitinka tvaraus vartojimo idėjas. Unikalūs dizainerių darbai, modernūs minimalistiniai šviestuvai ar klasikiniai, puošnūs, su skirtingų formų ir dydžių gaubtais – pasirinkimas išties platus, o šviestuvų pagalba galima net ir standartines ar net kiek nuobodžias erdves paversti jaukiomis, stilingomis, funkcionaliomis.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS