Liuminescenciniai šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Liuminescenciniai šviestuvai dar vadinami pramoniniais, nes būtent jų pagalba apšviečiamos įvairios paskirties pramoninės patalpos, viešos erdvės, kuriose reikalinga kuo natūralesnis ir gana ryškus bei energiją taupantis apšvietimas. Tokio tipo apšvietimo projektavimas prasideda nuo kruopščių skaičiavimų tam, kad būtų nepriekaištingai apšviestos patalpos, o jose žmonės patogiai galėtų vykdyti savo veiklas. Liuminescenciniai šviestuvai gali būti pritaikomi ir namų erdvėse, pavyzdžiui darbo kambaryje, virtuvėje. Įleidžiami liuminescenciniai šviestuvai gali būti panaudoti spintelių ar darbastalių apšvietimui, jie užtikrins kokybišką apšvietimą, padės gerai apšviesti norimas kambario zonas. Jei anksčiau tokio tipo apšvietimą matydavome tik, pavyzdžiui, prekybos centruose ar kitose itin didelėse viešose erdvėse, tai galima pastebėti tendenciją, jog toks „pramoninis apšvietimas“ gali būti subtiliai pritaikomas ir gyvenamo tipo patalpose, pavyzdžiui, loftuose. Prie aukštų lubų tvirtinami arba į jas įmontuojami liuminescenciniai šviestuvai padeda puikiai apšviesti norimas erdves.
Įmontuojami tokio tipo šviestuvai padeda sutaupyti erdvės, interjere jie nesunkai priderinami prie įvairių stilių šviestuvų. Būtina pasirūpinti tuo, kad tinkamai būtų apskaičiuotas reikiamo šviesos srauto stiprumas ir šviestuvai sumontuoti reikiamame aukštyje, tinkamais atstumais. Pasirinkti šviestuvai gali būti su šviesos srauto reguliavimo mechanizmu, padedančiu keisti apšvietimo kampą. Prie sienos tvirtinami liuminescenciniai šviestuvai prie korpuso gali turėti įjungimo-išjungimo mygtuką, tad nereikia įrengti papildomų jungiklių.
Įjungiant tokio tipo šviesos šaltinį galime pastebėti, kad užtrunka šiek tik laiko, kol jis pradeda skleisti šviesą pilnu pajėgumu. Todėl liuminescencinių šviestuvų nepatartina naudoti ten, kur dažnai įjungiama ir išjungiama šviesa. Pavyzdžiui, koridoriuose ar laiptinėse. Nebent čia šviesos šaltinis yra įjungtas nuolat, tuomet liuminescenciniai šviestuvai yra tinkamas sprendimas, nes patalpa bus ne tik puikiai apšviesta, bet ir bus taupoma elektros energija.
Jei turite klausimų dėl apšvietimo projektavimo ir domitės galimybe panaudoti liuminescencinius šviestuvus, kreipkitės į mūsų specialistų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais. Mielai patarsime, atliksime skaičiavimus, pakonsultuosime dėl kainos, atsparumo aplinkai, tvaraus vartojimo idėjų ir padėsime išsirinkti tinkamiausią šviestuvą namų ar viešoms erdvėms,

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS