Virtuvės šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Virtuviniai šviestuvai padeda užtikrinti, kad šioje namų zonoje bus patogu gaminti maistą, o taip pat – sukuria jaukumo jausmą. Virtuvėje praleidžiama nemažai laiko ir labai svarbu, kad jos apšvietimas būtų tinkamai suprojektuotas, atitiktų visus Jūsų poreikius. Standartinės butų virtuvės, erdvios virtuvės su maisto gaminimo salelėmis ar sujungtos kartu su valgomaisiais – namų erdvės, kuriose gaminamas maistas gali būti pačios įvairiausios, tad ir apšvietimas joms projektuojamas individualiai.
Šviestuvai virtuvei gali būti skirtingų tipų, tačiau jie gan lengvai derinami tarpusavyje, nes dažniausiai jų nebūna daug. Pavyzdžiui, pakabinami virtuvės šviestuvai derinami su įleidžiamais ar virtuvės baldų šviestuvais, kurie sumontuojami naudojant LED juostas. Nors stilius ir estetika yra svarbu, tačiau pirmiausiai virtuvėje akcentuojamas funkcionalumas.
Jei ieškote apšvietimo sprendimų savo namų ar biuro virtuvei, įsirenginėjate profesionalią virtuvę restorane ar kavinėje, kreipkitės į mūsų komandą ir mes mielai Jums padėsime suprojektuoti apšvietimą, patarsime, kokio tipo šviestuvus rinktis, pakonsultuosime dėl kainos, atsakysime į visus su virtuvės erdvių apšvietimu susijusiais klausimais.

Kokie šviestuvai tinkamiausi virtuvei?

Virtuvėje puikiai dera pakabinami ir įleidžiami šviestuvai, o taip pat LED juostos, kurių pagalba sumontuojami virtuvės spintelių šviestuvai, apšviečiami darbastaliai. Kabantys virtuvės šviestuvai arba lubiniai akcentiniai šviestuvai parenkami atsižvelgiant į virtuvės interjerą, plotą, lubų aukštį. Jei virtuvė yra gan didelė arba sujungta su valgomuoju, svečių kambariu, tuomet šviestuvų pagalba galima atskirti šias erdves. Pakabinami šviestuvai taip pat suteikia aukštesnių lubų įspūdį.
Modernūs akcentiniai šviestuvai, kurių pagrindinis privalumas yra tas, jog patogu keisti jų šviesos srauto kryptį, taip pat dažnai pritaikomi virtuvės interjere, tačiau jie ne visada užtikrina darbastalio ar viryklės apšvietimą dėl krentančio šešėlio. Tuomet jie puikiai derinami su virtuvės baldų šviestuvais. LED juostų pagalba apšvietimas sumontuojamas po spintelėmis, darbastalių šonuose ar kitose plokštumose ir ne tik išryškina interjero ypatumus, bet ir nepriekaištingai apšviečia norimus plotus.
Jei ieškote apšvietimo sprendimų namų virtuvei, planuojate įrenginėti profesionalias maisto gaminimo erdves restoranui, barui ar kavinei, turite klausimų dėl šviestuvų techninių savybių, kainos, saugumo reikalavimų, kreipkitės į mūsų apšvietimo profesionalų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktai.

Virtuvės apšvietimo projektavimas

Virtuvės apšvietimas yra ta sritis, kurioje nepriekaištingai turi derėti estetika ir funkcionalumas. Be to itin svarbu numatyti visus galimus aplinkos veiksnius, o visa tai išsiaiškinama bendraujant su užsakovu, išsiaiškinant jo poreikius, jei yra galimybė, apžiūrint erdves (ar jų brėžinius), kuriose pageidaujama įrengti apšvietimą.
Mūsų kataloge siūlomi šviestuvai pasižymi aukščiausiais kokybės standartais, saugumu, atitinka tvaraus vartojimo idėjas. Unikalūs dizainerių darbai, modernūs minimalistiniai šviestuvai ar klasikiniai, puošnūs, su skirtingų formų ir dydžių gaubtais – pasirinkimas išties platus, o šviestuvų pagalba galima net ir standartines ar net kiek nuobodžias erdves paversti jaukiomis, stilingomis, funkcionaliomis.
Norime priminti, jog apšvietimo projektavimas – tai ne tik šviestuvai ir jų išdėstymas. Ypač virtuvėje labai svarbus jungiklių, kištukinių lizdų, kitų elektros sistemos valdymo įrenginių išdėstymas. Visa tai turi atitikti saugumo reikalavimus, turi būti įrengta patogiai. Apšvietimo sistemos gali būti sujungtos į vieną išmanių namų sistemą ir valdomos nuotoliniu būdu, mobilios programėlės pagalba.
Prieš projektuodami Jūsų virtuvę, mes išklausysime Jūsų idėjas, pasidalinsime savosiomis, įsigilinsime į Jūsų lūkesčius ir tuomet viską pagrįsime tiksliais matavimais. Žinodami, kokio šviesos srauto ir kokiose erdvėse reikia, parinksime šviestuvus, idealiai tinkančius prie Jūsų interjero. Patarsime visais jų įrengimo klausimais, garantuosime techninę priežiūrą.
Mes mielai bendradarbiaujame su interjero dizaineriais, baldų gamintojais, statybos darbus atliekančiais asmenimis, nes tik taip galima pasiekti geriausią rezultatą ir maksimaliai išpildyti kliento pageidavimus. Taigi, jei ieškote patikimų apšvietimo partnerių arba domitės virtuvės apšvietimo projektavimu, kreipkitės į mūsų komandą ir mes mielai Jums patarsime, padėsime išsirinkti šviestuvus ir visą kitą su apšvietimo sistema susijusią įrangą.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS