BRA šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

BRA šviestuvas – tai sieninis šviestuvas, kuris yra sudarytas iš vienos ar kelių šakų, kurios laiko šviestuvo gaubtą. BRA šviestuvai panaudojami įvairiose erdvėse ir dažniausiai pasitarnauja kaip papildomas šviesos šaltinis. Todėl labai svarbu juos tinkamai suderinti su kitais šviestuvais tiek stiliaus, tiek šviesos srauto pasiskirstymo aspektu.
Mūsų kataloge galite rinktis šviestuvus su įvairiais gaubtais, laikikliais, reguliavimo mechanizmais, kuriais lengvai keičiamas BRA šviestuvų aukštis, atstumas nuo sienos. Klasikiniai, modernūs ar, pavyzdžiui, puošnaus stiliaus „Art Deco“ stiliaus šviestuvai puikai priderinami įvairiuose interjeruose, yra funkcionalūs ir lengvai sumontuojami.
Jei ieškote unikalių BRA šviestuvų, turite klausimų dėl kainos ar techninių savybių, mielai kreipkitės į mūsų apšvietimo specialistų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu. Mes padėsime išsirinkti, suprojektuosime apšvietimą Jūsų namų ar kitose erdvėse.

Kokie yra BRA stiliaus šviestuvų privalumai?

BRA šviestuvai, kurie tvirtinami prie sienos, pasižymi funkcionalumu ir tuo, jog jų pagalba galima suteikti pasirinktai erdvei puošnumo, išskirtinumo. Sieniniai šviestuvai naudojami kaip papildomas šviesos šaltinis, tačiau būtent jų pagalba sukuriamas jaukumo pojūtis. BRA stiliaus šviestuvas su gaubtu, kurio pagalba šviesos srautas gali būti nukreiptas ir sukoncentruotas norima krytimi, gali pasitarnauti kaip skaitymui skirtas šviestuvas, apšviesti darbastalį arba būti panaudotas, pavyzdžiui, vonios kambaryje kaip šviesos šaltinis šalia veidrodžio.
Taip pat tvirtinami prie sienos šviestuvai gali turėti gan ilgas šakas bei reguliavimo mechanizmą, kuris leidžia keisti šviesos srauto atstumą nuo konkrečios vietos. Todėl prie sienos pritvirtintas šviestuvas gali padėti kokybiškai apšviesti ir kiek toliau nuo sienos esančias zonas. BRA šviestuvai būna su jungikliais prie korpuso, tad, jei toks šviestuvas įrengiamas, pavyzdžiui, prie miegamojo lovos, neberiekia rūpintis papildomais jungikliais.
BRA tipo šviestuvai naudojami svetainėse, miegamojo kambariuose, koridoriuose. Jų pagalba galima sukurti ypatingą jaukią nuotaiką kavinėse, restoranuose ar panašaus tipo erdvėse. Tokio sieninio šviestuvo šviesos kritimo kampas gali būti patogiai reguliuojamas, tad sieninis šviestuvas gali tapti ir vieninteliu šviesos šaltiniu patalpoje.
Mūsų kataloge rasite platų sieninių BRA šviestuvų pasirinkimą, todėl juos lengvai priderinsite prie savo interjero, kitų šviestuvų. Kreipkitės į mūsų apšvietimo specialistus ir mes mielai padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią šviestuvą.

Kaip išsirinkti BRA tipo sieninį šviestuvą?

BRA stiliaus sieninių šviestuvų funkcija – papildomas šviesos šaltinis. Svarbu šią funkciją nepriekaištingai suderinti su estetiniu grožiu, pritaikyti prie interjero. Kad sieniniai šviestuvų išpildytų visus Jūsų poreikius, reikalingi skaičiavimai, padedantys įvertinti optimalų šviesos srautą, kitų šviesos šaltinių poveikį, galimą aplinkos poveikį, saugumą. Tai padaryti Jums padės mūsų apšvietimo specialistų komanda.
Rinkdamiesi sieninį BRA šviestuvą įvertinkite erdvę, kurioje jis bus sumontuojamas. Kad tokio tipo šviestuvas pilnai funkcionuotų ir atsiskleistų visas jo estetinis grožis, reikia šiek tiek erdvės, nes toks šviestuvas bus atitolęs nuo sienos. Jo neturėtų užstoti baldai, kambariniai augalai ar kiti interjero elementai. Taip pat svarbu įvertinti, kokias funkcijas atliks šviestuvas. Jei reikia, kad šviesos srautą būtų galima reguliuoti, keisti jo kryptį, tuomet patartina rinktis akcentinius sieninius šviestuvus, su reguliavimo mechanizmu. Jei šviestuvas pasirenkamas labiau kaip stiliaus detalė, tuomet reikia jį derinti prie vyraujančio stiliaus, apšvietimą išdėstyti taip, kad sieniniai šviestuvai BRA puikiai atrodytų tiek šviesiu paros metu, tiek ir tuomet, kai skleidžia šviesą.
Siūlome didelį BRA stiliaus šviestuvų pasirinkimą, atstovaujame gamintojams iš viso pasaulio, tad, jei ieškote išskirtinių apšvietimo sprendimų, aukščiausios kokybės, kreipkitės į mus Jums patogiu būdu žemiau pateiktais kontaktais arba užsukite į mūsų saloną Kauno senamiestyje.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS