PREKIŲ FILTRAS

Sieninių šviestuvų įvairovė leidžia išsirinkti labiausiai tinkantį ir geriausiai derantį prie aplinkos. Tai svarbu, nes dažniausiai sieniniai šviestuvai interjere naudojami kaip papildomas šviesos šaltinis ir derinamas su kitų tipų šviestuvais. Namų erdvėse sieniniai šviestuvai puošia ir jaukiai apšviečia miegamojo, vonios kambario erdves. Taip pat jie puikiai tinka koridoriuose, laiptų aikštelėse. Viešose erdvėse prie sienų tvirtinami vidaus šviestuvai naudojami laiptinėse arba apšviesti konkrečias interjero detales, sukurti jaukumo jausmą.
„Lempa“ kataloge rasite modernaus ir unikalaus dizaino sieninių šviestuvų, kurie ne tik padės apšviesti norimas erdves, bet ir taps išskirtine interjero detale. Šviestuvuose naudojama pažangiausia šviesos diodų – LED – technologija, o jų metaliniai ar plastikiniai korpusai pagaminti iš aukščiausius kokybės standartus atitinkančių medžiagų. Galima rinktis iš kelių tipų šviestuvų, pagal jų funkcijas, dizainą, kainos ribas, o mūsų komandos profesionalai mielai patars, kuris sprendimas Jums optimaliausias.

Kaip išsirinkti sieninį vidaus šviestuvą?

Kadangi sienini šviestuvas dažniausiai atlieka papildomo šviesos šaltinio funkciją, todėl renkantis šviestuvą labai didelę įtaką turi jo dizainas. Įmontuojami arba įleidžiami sieniniai šviestuvai dažniausiai įrengiami vonios kambaryje, pavyzdžiui, prie veidrodžių. Jie yra visiškai atsparūs drėgmei, temperatūrų svyravimams. Modernūs bei klasikiniai sieniniai laiptų šviestuvai ar šviestuvai koridoriuose, bendrose laiptinėse padeda minimaliai apšviesti erdvę, sukuria jaukumo pojūtį. O, jei ieškote šviestuvo, kurį norite kabinti miegamajame prie lovos, tuomet dera atkreipti dėmesį į daugiau galimų funkcijų.

Kokias funkcijas atlieka sieniniai vidaus šviestuvai?

Jei šviesa reikalinga skaitymui, geriausias pasirinkimas yra kryptiniai ar nukreipiamieji šviestuvai. Jų mechanizmas ir gaubtas padės reguliuoti šviesos srauto kryptį ir intensyvumą. Sieninių šviestuvų aukštis apskaičiuojamas pagal lovos ir patalpos aukštį. Prie naktinio stalelio gali būti pakabinami šviestuvai su virvele ar kitu patogiu šviesos įjungimo, išjungimo mechanizmu.
Jeigu sieninis šviestuvas naudojamas kaip interjero puošmena, tuomet priklausomai nuo interjero galima rinktis itin puošnius krištolinius ar stiklinius prie sienos tvirtinamus šviestuvus, „Art deco“ stiliaus ar, pavyzdžiui, griežtų formų ir įvairių dydžių minimalistinius šviestuvus. „Lempa“ kataloge šviestuvų pasirinkimas itin platus, o mūsų komandos profesionalai greitai įvertins ir patars, kokį šviestuvą reiktų rinktis norint pasiekti optimalų funkcionalumą.

Kokie būna sieniniai šviestuvai?

Sieninių šviestuvų pasirinkimas yra milžiniškas,o namuose ar viešose vidaus erdvėse dažniausiai įrengiami šviestuvai, kurie tvirtinami prie pat sienos. Tokie šviestuvai derinami su pakabinamais ar pastatomais šviestuvai ir interjerui suteikia jaukumo, ypatingą erdvės pojūtį.
Šviestuvų gaubtai taip pat gali būti atitraukti nuo sienos, galima reguliuoti jų šviesos kryptį. Taip pat dažnai mechaniškai arba išmaniųjų technologijų pagalba galima nustatyti skirtingą šviesos intensyvumą, pritaikant jį prie paros laiko.
Originalūs šviestuvų dizainai pritaikomi įvairiose erdvėse. Sieniniai šviestuvai itin pasižymi dekoratyvumu. Juose puikiai gali derėti chromuotas metalas, aliuminis, stiklas, plastikas ar net krištolas.
Šviestuvai sieniniai puikiai tinka apšviesti paveikslus ar kitus meno kūrinius, tačiau vis dažniau ir patys primena modernaus meno kūrinius. „Lempa“ kataloge siūlome rinktis išskirtinius ir aukščiausios kokybės kūrėjų darbus, kuriuose naudojamos pažangiausios apšvietimo technologijos ir išlaikomi tvaraus vartojimo principai. Kreipkitės į mus internetu, telefonu arba užsukite į saloną.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS