Paviršiniai (virštinkiniai) šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Paviršiniai šviestuvai sparčiai populiarėjantys lubiniai šviestuvai, kurie puikiai dera prie minimalistinių, griežtų urbanistinių formų interjerų. Tiek privačiuose namuose, tiek viešose erdvėse virštinkiniai šviestuvai lengvai sumontuojami ir plačiai panaudojami. Vertinami ne tik dėl savo funkcionalumo, bet ir kaip modernūs puošybos elementai, tvirtinami prie lubų ar sienų. Paviršiniai LED šviestuvai lengvai pritaikomi prie kito tipo šviestuvų. Lubiniai virštinkiniai šviestuvai gali būti naudojami kaip pagrindinis šviesos šaltinis įvairiose erdvėse, nes jie būna įvairių dydžių ir formų. Svarbiausia apskaičiuoti reikiamą jų kiekį ir tinkamai išdėstyti šviestuvus įvertinant jų šviesos srauto plotį, apšviečiamą plotą.
Visi šviestuvų modeliai mūsų kataloge parduodami su maitinimo šaltiniu ir kitomis reikiamomis detalėmis. Todėl šviestuvų tvirtinimas, montavimas ir pajungimas nesukels jokių papildomų rūpesčių. Vienas pagrindinių tokio tipo šviestuvų privalumų yra lengvas įrengimas. Jie tvirtinami prie paviršių – lubų, sijų ar kitų stabilių konstrukcijų, sienų. Taip pat paviršiniai šviestuvai gali būti prijungiami prie išmaniųjų namų sistemos arba tiesiog valdomi nuotolinio valdymo pultu. Taip galima keisti šviesos ryškumą ar netgi atspalvius.
Jei ieškote paviršinių (virštinkinių) šviestuvų, kreipkitės į mūsų specialistų komandą internetu ar kitu Jums patogiu būdu žemiau nurodytais kontaktais. Mes mielai patarsime kokius šviestuvus rinktis, pakonsultuosime dėl kainos, techninių savybių. Taip pat kviečiame užsukti į mūsų šviestuvų saloną Kauno senamiestyje.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS