Klasikiniai šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Klasikiniai šviestuvai puikiai tinka tose erdvėse, kur apšvietimui skiriamas didelis dėmesys, o aplinka įpareigoja rinktis klasikinį stilių. Tai gali būti sieniniai, lubiniai, pakabinami vidaus ar įvairių tipų lauko šviestuvai. Dažnai klasikines formas išlaiko skaitymui ar kitai veiklai prie stalo skirti šviestuvai. Jie itin patogiai tvirtinami, yra mobilūs, lengva nukreipti jų šviesos srautą ir jei puikiai apšviečia darbastalį, kitą horizontalią ar vertikalią plokštumą.

Jau tampa įprasta, jog klasikiniai šviestuvai yra siejami su puošnumu, su svarbiais akcentais interjere ar eksterjere, stiliaus detalėmis. Tokie šviestuvai būtent ir yra išskirtiniai savo formomis, jų gaubtai yra aiškiai išreikšti ir skirti atlikti pagrindinę – t.y. apšvietimo funkciją. Atskiros detalės gali suteikti klasikinio stiliaus šviestuvams dekoratyvumo ar netgi prabangos.

Klasikiniai sieniniai šviestuvai arba BRA šviestuvai gali būti naudojami ne tik kaip papildomas šviesos šaltinis svetainėje ar valgomajame, bet ir tapti svarbiu stiliaus akcentu. Derinant tokius šviestuvus su klasikiniais toršerais, pakabinamais šviestuvais, sukuriamas ypatingas namų, restorano ar kitos viešos erdvės stilius. Klasikinio stiliaus šviestuvai gali puošti ir privatesnes erdves, pavyzdžiui, vonios kambarį ar miegamąjį.

Net ir klasikinio stiliaus šviestuvuose naudojamos pažangiausios LED technologijos, jie gaminami iš aukščiausios kokybės sertifikuotų medžiagų ir yra patikimi bei ilgaamžiai. Jei ieškote klasikinių šviestuvų internetu, turite klausimų dėl konkrečių šviestuvų kainos, norite gauti patarimų apie šviestuvų derinimą ar apšvietimo projektavimą, kreipkitės į mūsų komandą ir mes mielai Jums padėsime.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS